5 dakikada magazin turu (30 Ocak 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

30 Ocak 2021, Cumartesi 10:48 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Elektro pop söyleyecek

Elektro pop söyleyecek

Merve Boluğur iki hafta önce şarkıcılığa soyunacağını açıklayınca, Işın Karaca’nın tepkisini çekmişti. Oyuncu, “Elektro pop bir albüm hazırlıyorum. Kendi yazdığım şarkılar da var, ünlü müzisyenlerden aldığım besteler de” dedi. Merve Boluğur yakında stüdyoya gireceğini söyledi.

Hakan KIRASLAN

Kürklü Yılmaz

Kürklü Yılmaz

Yılmaz Morgül, kürk koleksiyonunu Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ne bağışlamak isteyen Bülent Ersoy’a 2019’un son günlerinde ateş püskürmüştü. “Şov yapıyor, bir kürke servet harcıyor” demişti. Daha önce de “Kürkü hayvanlar giyer” açıklamasını yapan Yılmaz Morgül’ün arşivlerden kürklü bir fotoğrafı ortaya çıktı, sosyal medya çalkalandı

Transferin gözdesi alışverişte

Transferin gözdesi alışverişte

Başakşehir’de oynayan İrfan Can Kahveci önceki gün İstinyePark’taydı. Hem Galatasaray’ın, hem de Fenerbahçe’nin transfer listesinde bulunan milli futbolcu, sevgilisi Gözde Doyran ile birlikte mağazaları dolaştı. İrfan Can transferine dair, “Henüz netleşen bir şey yok” demekle yetindi.

'Yüzleşme'

'Yüzleşme'

Birbirini tanımayan yedi kişinin sağlık sorunları ve hayata tutunma çabalarının ekrana geleceği ‘Yüzleşme’, Doç. Dr. Oytun Erbaş’ın moderatörlüğü ile yakında Kanal D’de ekranda olacak. Konusunda uzman doktorların katkılarıyla, ‘Yüzleşme’ evinde yaşayan 7 kişinin sorunları, gerçek yaşam hikayeleri mercek altına alınacak. Doç. Dr. Erbaş ve uzmanlar da ev sakinlerine hem psikolojik, hem de tıbbi açıdan destek olacak.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Nilperi Şahinkaya: Beni RTÜK'e şikayet ettiler