5 dakikada magazin turu (4 Haziran 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

04 Haziran 2020, Perşembe 08:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Şevval Şahin: Hakaret içeren sözlerin hepsi kıskançlıktan

Şevval Şahin: Hakaret içeren sözlerin hepsi kıskançlıktan

2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin sosyal medyada sürekli aldığı ‘estetiklisin’ yorumları için şunları söyledi: 


“Hakaret içeren sözlerin hepsi kıskançlıktan. Öyle abarttılar ki boyumu ameliyatla uzattığımı, belimi de operasyonla incelttiğimi iddia ediyorlar.”

Ece Vahapoğlu ilk kez oğlunun yüzünü gösterdi

Ece Vahapoğlu ilk kez oğlunun yüzünü gösterdi

Sunucu-yoga eğitmeni Ece Vahapoğlu 6 ay önce anne olmuştu. Vahapoğlu oğlu Efe’nin yüzünü gösterdiği fotoğrafı ilk kez paylaştı. Takipçilerinin “Bebekle ilgilenirken spora nasıl vakit ayırıyorsun?” sorusuna şöyle cevap verdi:


“Bebeğin modu nasılsa egzersizlerimi ona göre esnetiyorum. Bazen çok uyumlu bazen de huysuz. Keyfi yerindeyse ana-oğul yoga ve pilates yapıyoruz.”

Yetkin Dikinciler’in maskesi yoktu

Yetkin Dikinciler’in maskesi yoktu

Oyuncu Yetkin Dikinciler eşi Aslı Orcan ile önceki gün Cihangir’deki 22 Cafe’deydi. Aslı Orcan, corona virüse karşı önlem alıp maske takmıştı. Ama Yetkin Dikinciler’in maskesi yoktu.

İkisinde de maske yok

İkisinde de maske yok

Bebek’te görüntülenen Şirin Ediger de işletmeci sevgilisi Bahadır Gürceer ile sahilde yürüyüş yaptı. İkisi de maske takmamıştı. Şirin Ediger fotoğrafları çekilirken yüzünü sakladı. 

Ebru Polat: Yılanları uzakta aramayın

Ebru Polat: Yılanları uzakta aramayın

Ebru Polat ihanete uğradığını, Instagram’dan itiraf etti. Şarkıcı “Arkadaş deyip evinize aldığınız insanlar kocalarınızı elinizden alabilir. Yılanları uzakta aramayın. Onlar hep yakındadır. Gerekirse duvarla konuşun, ama sırrınızı kimseye açmayın. Başıma geldi, yüreğim kanadı ve acıdı. Hem arkadaştan hem de sevgiliden oldum” dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İzmir'e yerleşen Pınar Aylin'in kıskandıran hayatı