5 dakikada magazin turu (4 Mayıs 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

04 Mayıs 2020, Pazartesi 09:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
İmane'yi havuza yazdırdı

İmane'yi havuza yazdırdı

Murat Yıldırım, Aralık 2016’da Fas Güzeli İmane El Bani ile nikah masasına oturmuştu. Oyuncu, “Kaderin bana en büyük armağanı, tüm kayıplarımın tek kazancı” dediği eşinin adını, evlerinin bahçesindeki havuzun zeminine dev harflerle yazdırdı.

Sıraya girdiler

Sıraya girdiler

Modacı Siren Ertan çeşitli renklerde korumalı kasket tasarladı. Sirenertanistanbul.com’da satmaya başladı. Sosyetik güzelin, “Esnek, kırılmaz, istenildiği zaman çıkarılıp yıkanabilir” dediği şeffaf siperli kasketlerden almak için aralarında Mine Kalpakçıoğlu, İnci Aksoy, Ece Vahapoğlu, Sinem Güven ve Şah Yağcı’nın da olduğu isimler sıraya girdi.

Bileğini sakatladı

Bileğini sakatladı

‘Kadın’ dizisindeki ‘Şirin’ karakteriyle adını duyuran Seray Kaya karantina günlerinde haliyle evde. 29 yaşındaki oyuncu geçen gün sitenin bahçesinde paten yaparken düşüp bileğini incitmiş.

Domuz gribi olmuş

Domuz gribi olmuş

Tamer Karadağlı’nın eski eşi Arzu Balkan’dan olan kızı Zeyno, Ankara Gazeteciler Cemiyeti’nin çıkardığı ‘24 Saat’ adlı gazetede koronavirüs hakkında bir köşe yazdı. 14 yaşındaki Zeyno yazısında salgından korktuğunu, ocakta gittiği İngiltere’den döndükten sonra domuz gribine yakalandığını anlattı.

Danslı temizlik

Danslı temizlik

Burcu Esmersoy karantina günlerini evinde geçiriyor. Sadece market alışverişi için dışarı çıkıyor. Dün bahar temizliği yaptı. Aynalara kadar silip süpürdü.Bir yandan da dans etti. Çamaşır yıkadı, sonra ütüye geçti. Akşam olunca da pestili çıktı. Burcu ne denli yorulduğunu maskesinde dil yaparak anlattı!

Bu dövüşü çok sevdiler

Bu dövüşü çok sevdiler

Hollywood yıldızları ile dublörleri Instagram’da sosyal mesafeli dövüş akımı başlattı. Demet Akalın, Okan Kurt, Esra Balamir, Alişan, Buse Varol, Şafak Sezer ve Özlem Yıldız’ın aralarında olduğu 17 ünlü, bu modaya anında uydu. ‘Güzel Delirdik’ başlıklı video kısa sürede 1 milyon izlendi.Konsept gereği Demet Akalın, Okan Kurt’a yumruk attı. Havuza düşen Okan sudan çıktıktan sonra Şafak Sezer’e kafayla vurdu. Şafak da başka bir ünlü ile dövüştü.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Didem Soydan diyet nedir bilmiyor