5 dakikada magazin turu (5 Eylül 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

05 Eylül 2020, Cumartesi 09:46 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
 444 bin beğeni aldı

444 bin beğeni aldı

Burcu Özberk, yaz başında tatile çıkmıştı. Çeşme- Bodrum arasında mekik dokuyan oyuncu, işleri nedeniyle İstanbul’a dönmüştü. Şimdi yeniden Ege sahillerinde. Bu kez nereye gittiğini sır gibi sakladı. Burcu Özberk’in Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf kısa sürede 444 bin beğeni aldı.

Oyuncu Yasemin Allen, Hürriyet'ten Hakan Gence'ye konuştu:

Benden çok daha güzel kadınlar var. Ama biz ekrana çıkarken saatlerce saç, makyaj, ışıkla uğraşıyoruz. Görünen şey aslında bir paket. Makyajlı, süslü hallerimizi gerçekmiş gibi pazarlamanın alemi yok.

Parkta kutlama

Parkta kutlama

Burcu Kara ikinci evliliğini Şubat 2016’da yönetmen Fırat Parlak ile yapmıştı. 2017’de oğlu Ali Çınar’ı kucağına almıştı. Dün çocuklarının doğum günüydü. Oturdukları sitenin parkında parti düzenlediler. Pandemi nedeniyle de sadece aile üyelerini davet ettiler.

Bu konser şifa olacak

Bu konser şifa olacak

‘Murathan Mungan Şarkıları Senfonik Konseri’ için geri sayım başladı. 19 Eylül’de Vadi Açıkhava’da sahneye çıkacan olan Derya Köroğlu, Gülden Karaböcek, Kalben, Ceylan Erten ve İstanbul Akademi Senfoni Orkestrası Şefi Alper Kömürcü önceki gün Ulus Sunset’te buluştu. Kalben, “Ben günlerdir heyecandan titriyorum” dedi. Derya Köroğlu da “Bu konser hepimize şifa olacak, ilaç gibi gelecek” diye konuştu.

Hakan KIRARSLAN

Su konuştu

Su konuştu

Ece Vahapoğlu eşi Cihan Alpay ve oğulları Efe ile kontrollü hayata geçer geçmez soluğu Bodrum’da almıştı. Haziran başından beri tatildeler. Önceki gün birlikte denize girdiler. Minik Efe kollukla yüzdü. Ece Vahapoğlu “Oğlum tam bir su kuşu oldu. Çok seviyor ve hiç korkmuyor” diye konuştu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ayhan Taş'ın panik gecesi: Evli ya da değilim size ne?