5 dakikada magazin turu (5 Şubat 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

05 Şubat 2021, Cuma 08:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
En güzel hediyeyi bekliyor

En güzel hediyeyi bekliyor

‘Sadakatsiz’in ‘Doktor Derya’sı Özge Özder (42) kendinden 8 yaş küçük Sinan Güleryüz ile 2018’de evlenmişti. 8.5 aylık hamile olan oyuncu, kızının odasını hazırladı. Özge Özder, “Geri sayım başladı. Heyecanla bekliyoruz” diye konuştu. Sinan Güleryüz ise bebeğin, kendi doğum günü olan 17 Şubat veya yakın bir tarihte dünyaya gelme ihtimali bulunduğunu belirtip “Benim için en güzel ve unutulmaz bir hediye olur” dedi.

Yapımcılığa soyundu

Yapımcılığa soyundu

Tolgahan Sayışman son dizisi ‘Şeref Sözü’ 4 bölümde final yapınca hevesi kırılmış, oyunculuğu bıraktığını açıklamıştı. Tekstil ve inşaat sektörüne giren Sayışman bu kez de yapımcılığa soyundu. Han Medya Yapım adlı bir şirketi kurdu ve dijital platformda yayınlanacak olan bir diziyle ilk adımını attı. Makbule Kosif’in yazdığı, yönetmenliğini Müge Uğurlar’ın yapacağı dizinin çekimleri yakında başlıyor.

Ali KESER


Abisinin yolunda

Abisinin yolunda

Emina Jahovic, Haziran 2018’de boşandığı Mustafa Sandal’dan olan oğulları Yaman ve Yavuz ile Uludağ’da. Malum Yaman geçenlerde kayak yarışmasında ikinci gelmişti. 8 yaşındaki kardeşi Yavuz da önceki gün dağda yeteneklerini sergiledi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ahu Tuğbay tekneden düştü