5 dakikada magazin turu (5 Temmuz 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

14 Ağustos 2020, Cuma 09:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
İltifat yarışı

İltifat yarışı

Ezgi Eyüboğlu ile Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin’in teknede aşk tatili devam ediyor. Oyuncu bir gün önce sevgilisinin üzerinde gördüğümüz bluzu dün giyip poz verdi. İkili, “Sana daha çok yakıştı” diyerek de birbirleri ile iltifat yarışına girdiler.

Gözler yeni eşini aradı

Gözler yeni eşini aradı

Levent Yüksel, KerkiSolfej’in organizasyonu ile önceki akşam Bodrum Antik Tiyatro’da konser verdi. İzleyicileri 90’lara götürdü, nostalji rüzgarı estirdi. ‘Yeter ki Onursuz Olmasın Aşk’ ve ‘Zalim’i üçer kez söyledi. Bu arada gözler haziranda sürpriz şekilde evlendiği Özlem Öztürk’ü aradı.

'Ohh be dünya varmış'

'Ohh be dünya varmış'

Oyuncu-şarkıcı Selen Görgüzel, Bodrum-Yalıkavak’ta BİKAP’ın düzenlediği kermese Atelier Basics adlı tekstil giyim markasıyla katılıp stant açtı. Gayet de güzel satış yaparken sıcaktan ve nemden şikayet eden Görgüzel “Kermes biter bitmez koşarak plaja gideceğim. Acayip bunaldım” dedi. Serin sulara atlayıp bir saate yakın yüzdü. İskelede “Ohh be dünya varmış” dedi.

Ali KESER

Teselli pozu

Teselli pozu

Zaman zaman birlikte konser veren Halil Sezai ve Cem Adrian’ın bugünlerde arasından su sızmıyor. Cem Adrian, Halil Sezai’nin yeni şarkısını sosyal medyada duyurduktan sonra birlikte samimi pozlar verdiler. Koronavirüs nedeniyle uyulması gereken sosyal mesafe kurallarını hiçe saydılar. Halil Sezai Instagram’da paylaştığı bu karenin altına “Teselli insanı. Canım” yazdı.

Bodrum'da şenlik var

Bodrum'da şenlik var

Başarılı İş Kadınları Platformu (BİKAP) Bodrum-Yalıkavak’ta alışveriş şenliği düzenledi. Bilge Kuru ile Erkan Ünal’ın ev sahipliği yaptığı kermese Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un eşi Pervin Ersoy, Zeynep Yılmaz, Melda Aksu başta olmak üzere sosyeteden birçok isim katıldı. Bilge Kuru “Hedefimiz kadın girişimcilere destek olmak” dedi.

Ali KESER

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sinan Akçıl hırs yaptı, popçulara meydan okudu