5 dakikada magazin turu (6 Temmuz 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

06 Temmuz 2020, Pazartesi 07:57 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
43. yaşa özel poz verdi

43. yaşa özel poz verdi

Ece Sükan 43’üncü yaşını Bodrum’da kutladı. Ağabeyi Arslan Sükan’a bu pozu verip Instagram hesabından paylaştı.


Usta iş başında

Usta iş başında

Karantina döneminde malum; birçok şarkıcı, oyuncu içlerindeki ressamı keşfedip evlerinde resim yaptı. Demet Evgar ise badanacılığa soyundu. Önceki gün eline fırçayı, boyayı alıp evinin duvarlarını bir güzel boyadı.

İstanbul Açıkhava Gösteri Merkezi Yenikapı’daki ‘’Park Et Seyret’ arabalı konserler serisinde önceki akşam Sertab Erener sahne aldı. 

Klasik otomobilli konser

Klasik otomobilli konser

İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği’ne üye 50 klasik otomobil etkinliğe renk kattı. Bir dönem Sadri Alışık’a ait olduğu öğrenilen otomobil etkinlik alanındaki nostaljik havayı bambaşka bir boyuta taşıdı.

Diyeti bozdu

Diyeti bozdu

Şarkıcı-oyuncu Tuvana Türkay karantinanın bitmesiyle tatile çıktı. Yediğine içtiğine çok dikkat eden Tuvana Türkay tatilde diyeti bozdu. Önceki gün öğle yemeğinde koca bir tabak makarna yedi.

Pasta yok künefe var

Pasta yok künefe var

Aslı Hünel’in geçen cumartesi doğum günüydü. Eşi Savaş Yurtsever sürpriz yapıp Bodrum Bitez’deki Kaşıbeyaz Restaurant’ta kutlama düzenledi. 45 yaşına basan Aslı Hünel, doğum günü pastası yerine künefe kesti.

Ali KESER

Maskesi elinde

Maskesi elinde

Yasemin İzzet Özilhan kontrollü sosyal hayatın başlaması ile birlikte Bodrum’a gitmişti. Ama ilk tatilleri kısa sürdü. İşleri nedeniyle İstanbul’a dönen çift önceki gün kızları Emine ve Ela ile İstinyePark’taydı. Alışveriş merkezinin çıkışında Yasemin Özilhan ile çocukları maskeliydi. İzzet Özilhan ise elinde tutuyordu.


Kardeşler buluştu

Kardeşler buluştu

Cem Boyner’in Bilgün Sazak’tan olan kızlarının en küçüğü Emine, 2016’da Ali Kürşat ile evlenip Ayvalık’a gelin gitmişti. İkizlerinden Elif de geçen şubatta hayatını Cihan Ayger ile birleştirmişti. Koronavirüs nedeni ile birbirlerinden uzak kalan kardeşler, Bodrum’da bir araya geldi. Anneleri Bilgün Sazak yanlarında. Önceki gün de babaları Cem Boyner ile buluştular.


Bodrum’da Miami havası

Bodrum’da Miami havası

Dinesty Group Yönetim Kurulu Başkanı Metin Şen, Amerika Miami’de Beyonce, Leonardo di Caprio, Adriana Lima gibi yızdızların ikinci adresi olan Villa Azur’u Bodrumlular ile tanıştırdı. Dün Yalıkavak Tilkicik Koyu’nda açılışı vardı. Mimarisine Abdullah Burnaz’ın imza attığı Villa Azur’un açılış davetine Arzu Sabancı, Gamze Keçeli, Erkut Soyak, Ayşe Erdem gibi simalar katıldı.


Halasının aslanı

Halasının aslanı

Bodrum’da tatil yapan Cem Boyner’in eşi Ümit Boyner önceki gün kardeşi Cihan Alpay’ı ziyaret etti. Aralıkta dünyaya gelen minik yeğeni Efe’yi “Halasının aslan parçası” diyerek öpmeye koklamaya doyamadı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ceyda Ateş: Oyunculuğu bırakmayı düşünmüyorum