5 dakikada magazin turu (8 Şubat 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

08 Şubat 2020, Cumartesi 09:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
İkinci kez baba oluyor

İkinci kez baba oluyor

Bekir Aksoy, 2013’te evlendiği, oğlu Emir’in annesi Derya Çavuşoğlu’ndan 2017’de boşanmıştı. Eylül 2019’da ise sürpriz şekilde Nazife Oğlakçıoğlu ile nikah masasına oturmuştu. Taze çiftin yakında bebeği olacak. Bekir Aksoy, “Eşim ve ben çok heyecanlıyız. Her gün birlikte yürüyüşe çıkıyoruz” dedi. Bebeğin cinsiyeti; erkek.

Yeni geline altın öğütler

Yeni geline altın öğütler

Gönül Yazar, Türk Sanat Müziği’nin unutulmaz bestekarı Selahattin Pınar’ın ölümünün 60’ıncı yılında düzenlenen anma gecesine katıldı. Başından 7 evlilik geçen, sevgilisi Rüzgar Mağden ile 8’inci izdivacına hazırlanan Gönül Yazar, 2 hafta önce Hazer Amani ile nikah masasına oturan Sıla’yı görünce yanına gitti. Hem tebrik etti, hem de evlilik üzerine tecrübelerini aktarıp öğütler verdi.

Bu mesaja dikkat!

Bu mesaja dikkat!

Ezgi Eyüboğlu, elçisi olduğu kişisel bakım ve güzellik markası Love Beauty&Planet’ın ‘ileri dönüşüm’ etkinliğine katıldı. Oyuncu, kullanılmış ürünlerle farklı tasarımlar yaparak yaratıcılığını ve yeteneklerini sergiledi. Ezgi Eyüboğlu “Dünyamız ciddi sorunlarla karşı karşıya. Bunlarla mücadelede bize düşen çöplerimizi ayrıştırmak ve geri dönüşüm yapmak gibi sorumluluklar var” dedi.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Gülben Ergen: Mustafa düğününe çağırırsa...