5 Ocak flört uygulamalarının en yoğun olduğu zaman

Yalnızlık bu pazar günü sona erebilir. 5 Ocak'ın online randevu için en yoğun gün olması bekleniyor. Ocak ayının ilk pazar günü meydana gelen artış, Flört Pazarı olarak adlandırılıyor.

03 Ocak 2020, Cuma 09:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Ocak ayı randevu için en uygun ay

Ocak ayı randevu için en uygun ay

ABD merkezli bir flört uygulaması olan Coffee Meets Bagel, 2019'daki günün, yedi yıllık tarihinin en büyük olduğunu ve 1.030.000 mesajın gönderildiği bir rekor olduğunu söylüyor. Yılın ikinci en yoğun günü pazar günü gerçekleşti, bu da gönderilen mesajlarda birincisine kıyasla sadece% 3'lük bir düşüş görüldü.

Coffee Bagel’in verilerine göre genel olarak ocak ayı online randevu için en iyi ay. Ocak ayı, üyeler ve ay boyunca yapılan faaliyetler açısından en popüler olanıdır.

Benzer şekilde, arkadaşlık uygulaması Bumble, Şükran Günü ile Ocak ayının ilk Pazar günü arasındaki zamanı “çevrimiçi buluşma sezonu” olarak tanımlıyor ve 3 milyondan fazla yeni kullanıcının katılmasını ve 20 milyondan fazla mesajın gönderilmesini bekliyor.

Bu yoğun dönem aynı zamanda “kelepçe mevsimi” ya da bekarların kış boyunca birlikte olmak için için bir partner bulmaya yoğunlaştığı zamandır.Ancak uzmanlar, bu serin ayların geri kalanı için sıcak bir vücut bulmanın yanı sıra, Flört Pazarı'nın tatiller ve özel günlerle başa çıkmaya çalışmanın bir sonucu olduğunu söylüyor.

Long Island merkezli bir ilişki araştırmacısı ve koçu olan Marisa T. Cohen, 'Tatilden geliyorsunuz, bu nedenle aileden bir eş bulma baskısı almış olabilirsiniz ya da kendinizi bir kuzeninizle karşılaştırıyorsunuzdur' diyor.

Ayrıca, 'Sevgililer Günü yaklaşıyor. Böyle günlerde aile baskısı sevgili bulmadaki çabaları artırıyor' diyor.

Match adlı ilişki sitesi, en yoğun arkadaşlık mevsiminin yılbaşından Sevgililer Günü'ne kadar geçen süre olarak tanımlıyor.

Match de, pazar günü 9: 15'te 2020'de en büyük katılımını göreceğini öngörüyor.

Cohen, profilinizi hazırlayarak bekarların artan rekabette avantaj elde etmelerini öneriyor. Ayrıca profilinize fazla ve doğru fotoğraf koymanızı, uygulamadaki her soruyu doldurmanızı ve böylece algoritmalar bir eşleşme bulmak için daha iyi çalışacağını söylüyor.

Tabii ki, bu pazar tanışma uygulamaları kullananların sayısındaki artış, bekarların fazlalaşması da olabilir. Ocak ayı, en çok boşanmanın gerçekleştiği aydır.

posta.com.tr

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kayınvalide ile iyi anlaşmanın 9 yolu