5 yaşındaki kızı taciz eden 67'lik sapığa 22 yıl hapis!

Kayseri'de görülen bir davada 67 yaşındaki sanık 5 yaşındaki kız çocuğuna 'nitelikli cinsel istismar ve kişiyi hürriyetinden yoksun bırakmak'tan yargılandı ve 22 yıl 6 ay hapis cezası aldı

05 Kasım 2015, Perşembe 14:49
A A
5 yaşındaki kızı taciz eden 67'lik sapığa 22 yıl hapis!

2. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davada tutuklu yargılanan 67 yaşındaki sanık A.Ş. ile 5 yaşındaki mağdur kız çocuğu F.T., annesi H.T. ve babası İ.T. hazır bulundu.

Karar öncesinde son savunmasını yapan sanık A.Ş., "Orada hepimiz bir aradayız. Orada bulunan insanların böyle bir iddiası yok. F.T.’nin ailesi varsayım üzerine konuşuyor. F.T. benim torunum, kızım, yeğenim, evladım. Ufak bir delil bile yok böyle suçlanmak beni üzüyor" dedi.

Mahkeme heyeti yapılan yargılama sonrasında 67 yaşındaki A.Ş.’ye ’Kişiyi hürriyetinden yoksun bırakmak ve çocuğun nitelikli cinsel istismarı’ suçundan 22 yıl 6 ay hapis cezası verdi.

13 Ağustos 2014 tarihinde Yahyalı ilçesine bağlı Burhaniye köyünde meydana gelen olayda, 5 yaşındaki F.T.’nin annesi sanık A.Ş.’nin kızına cinsel istismarda bulunduğu suçlamasında bulunmuş ve sanık A.Ş. yapılan soruşturma sonrasında tutuklanmıştı.

DHA

 

 


 

Sıradaki haber yükleniyor...