500 bin dolar para ödülü koymuştu... Lady Gaga'nın köpekleri bulundu

Şarkıcı Lady Gaga'nın köpekleriyle ilgilenen kişi geçen günlerde saldırıya uğramış ve Gaga'nın iki köpeği çalınmıştı. Köpeğini getirene 500 bin dolar vereceğini açıklayan Lady Gaga'nın köpekleri bulundu.

27 Şubat 2021, Cumartesi 12:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Çarşamba akşamı saat 22: 00 sıralarında Lady Gaga'nın köpeklerini gezdiren Ryan Fischer isimli genç silahlı saldırıya uğramıştı. Köpekleri vermemek için direnen genç adama, saldırganlardan biri ateş etti. Ryan Fischer göğsünden yaralandı.

İki saldırgan, Koji ve Gustav'ı alıp otomobile koyarak olay yerinden uzaklaştı. Miss Asia adlı üçüncü köpek ise kaçarak kayıplara karıştı. Fakat dana sonra bulunup polis merkezine getirildi.

Olayı Roma'da öğrenen Lady Gaga büyük bir üzüntüye kapıldı ve köpekleri için 500 bin dolar para ödülü koydu. Ünlü şarkıcının çalınan köpekleri Gustav ve Koji dün gece kimliği açıklanmayan bir kadın tarafından Los Angeles polis merkezine bırakıldı.

Polis yetkilileri Koji ve Gustav'ın herhangi bir zarar görmediğini ve İtalya'da bulunan Lady Gaga'nın temsilcilerine teslim edildiğini belirtti. Koji ve Gustav'ı polis merkezine getiren kadının ise 500 bin dolar ödülü alıp almayacağı henüz belli değil.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Denetim yapan polislere küfür etmişti: Selen Seyven Katırcıoğlu hakim karşısına çıkacak