53 yaşında herkesi büyülemeye devam ediyor

Dün New York'ta makyajsız ve rahat giyimiyle görüntülenen Cindy Crawford ilerleyen yaşına rağmen hala dünyanın en güzel kadınlarından biri olarak kabul ediliyor...

07 Haziran 2019, Cuma 09:51 Son Güncelleme:
A A

53 yaşındaki Cindy Crawford 90'lı yıllarda podyumlarda fırtına gibi esmiş, dünyanın en büyük süper modellerinden biri olmuştu.

Doğal güzelliği ve sadeliğiyle diğer modellerden ayrı bir yerde duran Crawford birkaç sinema filminde de oynamış ve aktör Richard Gere ile yaptığı evlilikle de çok konuşulmuştu.

Richard Gere'den ayrıldıktan sonra işletmeci Rande Gerber'le evlenen Cindy Crawford bu mutlu evliliği hala sürdürüyor.

Bu evlilikten Kaia (17) ve Presley (19) adında iki çocuğu var Crawford'un. Ve ikisi de annelerinin izinden gidip mankenliği seçtiler...

Hatta Crawford'un kendisine ikizi kadar benzeyen kızı Kaia henüz 17 yaşında olmasına rağmen yılın modeli seçilme başarısını gösterdi.

Cindy Crawford da artık podyumda yürümemesine rağmen modellikten kopmuş sayılmaz. Hala çekimlere katılan, ürün tanıtan güzel yıldız dergi kapaklarını süslemeye devam ediyor.

California'da sakin bir hayat süren Crawford sık sık çocuklarını görmek için New York'a gidiyor.

New York'ta kızıyla dolaşırken sık sık objektiflere yakalanan güzel model adeta "anasına bak, kızını al" sözünün gerçek hayattaki karşılığı gibi.

Dün yine New York'ta görüntülenen Crawford makyajsız olmasına, son derece sade ve spor giyinmesine rağmen yine de güzelliğiyle kendisini gören herkesi büyüledi...

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Selfie çekmek isteyen model uçurumdan düşerek hayatını kaybetti