7 adımda eski sevgiliden kurtulma rehberi

Başa bela olan eski sevgili, bu ifade pek çoğumuza yabancı gelmiyordur. Yapışkan sevgiliden kurtulma yollarını hepimiz hayatımızın bir döneminde aramışızdır. Rahatsız eden eski sevgiliden kurtulma önerilerini hangimiz arkadaşlarımızdan dilenmedik ki? Yani eski sevgiliden kurtulmak için yapabileceğiniz tonla şey var. Siz yeter ki eski sevgiliden kurtulmak isteyin.

30 Temmuz 2020, Perşembe 13:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Ters köşe yapın

Ters köşe yapın

Kendinizi eski kız sevgilinizin defterinden sonsuza kadar sildirmek istiyorsanız, ondan önce siz harekete geçin. Ona geri dönmek için ayaklarına kapanarak ağlayıp sızlamak, onu kıskandırmak için önünüze gelenle birlikte olmak, onun bulunduğu mekanlarda sarhoş olup olay çıkarmak, onu kendinize zarar vermekle tehdit etmek en incelikli yöntemler değildir ama eski kız arkadaşı mahşere kadar uzak tutma konusunda tarışmasız en etkilileridir.


Block-unblock yapın

Block-unblock yapın

Size eski sevgilinizi engellemeyi önermiyoruz. Bu şekilde ondan çekindiğiniz şeyler olduğunu düşünebilir. Engelleyip engelini geir kaldırırsanız hiç takipleşmemişsiniz gibi olur, böylelikle onu görmesinden de rahatsız olduğunuzu vurgumış olursunuz.

Numarasını silmeyin

Numarasını silmeyin

Eski sevgilinin numarasını cep telefonunun rehberinden silmek önemli bir hatadır. Bir süre sonra sizi aradığında numarayı tanıyamaz ve cevap verirsiniz, o da sizi ne kadar özlediğini söyleme fırsatını bulur.

Sürekli takıldığınız yerlere gitmekten vazgeçin

Sürekli takıldığınız yerlere gitmekten vazgeçin

Tıpkı katillerin cinayet mahalline geri dönmesi gibi, sizden bir türlü vazgeçmeyen eski kız arkadaş da aşk mahallinize geri döner. Favori restoranlarınıza ve mekanlarınıza uzunca bir süre uğramamanız, menfaatiniz icabıdır.

 Onu düşünmeyin

Onu düşünmeyin

Kendinizi bir an önce yeni hayatınızın akışına bırakın. Çok beklemeyin çünkü beklemek her şeyi daha da zorlaştıracaktır. Tembellik de depresyon gibi kronikleşebilir. Uzun zamandır yapmak istediğiniz ama yapmaya üşendiğiniz projelerin bir an önce temelini atın. Onu düşünerek enerjisini çağırmamış olursunuz.

 'Beni hâlâ seviyorsun' saçmalığına papuç bırakmayın

'Beni hâlâ seviyorsun' saçmalığına papuç bırakmayın

Saplantılı eski sevgililer onları sevmekten vazgeçtiğinize inanmaz. Bunalım yaşadığınıza, bunun geçici olduğuna, aslında onu çok sevdiğinize ikna etmeye çalışırlar. Yemeyin! Sakın ‘gerçekten acaba böyle mi?’ diye düşünmeyin. Onu terk etme sebeplerinizi listeleyin ve her gün tok karnına günde iki kere okuyun. Hatta canınızı çok sıkarsa ileri gidin. Artık ona karşı bir şey hissetmediğinizi, bir erkeğe duyulabilecek aşkınızın kaybolduğunu, çekiciliğini yitirdiğini, paylaşacak hiçbir şey kalmadığını altını çize çize, tekrar tekrar, cümleleri gerekirse tersten okuyarak söyleyin.

Tünele giriyorum

Tünele giriyorum

‘Ömür boyu seni seveceğim’ yetmezse, ‘hayatına başkası girse de seveceğim’ demeye çekinmez saplantılı eski sevgililer. Bu cümleyle aslında hayatınıza yeni biri girip girmediğini de ölçmeye çalışırlar. Düşmeyin tuzağa. 'Tünele giriyorum, telefon kesilebilir' diyerek konuşmayı bitirebilirsiniz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Monotonlaşan ilişkiyi canlandırmanın 8 yolu