7 çocuklu bir babayken, 6 yaşında bir kız çocuğu olmaya karar verdi!

7 çocuklu bir babayken, 6 yaşında bir kız çocuğu olmaya karar verdi!

Kanadalı Stefonkee (şimdi tercih ettiği adıyla Stephanie) Wolschtt 46 yaşında, 23 yıllık evli ve 7 çocuklu bir baba iken yeni bir hayat yaşamaya karar verdi. Gerisi filmlere taş çıkaracak bir hikaye

13 Aralık 2015, Pazar 11:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

46 yaşında ve 23 yıllık evliydi. 7 çocuklu baba bir gün trans birey olduğunu fark etti. Ailesini geride bırakıp başka bir aileye evlatlık gitti. 'Yetişkin olmak istemediğini' söyledikten sonra 6 yaşında bir kız çocuğu olarak yaşamaya başladı. İşte Kanadalı Stefonknee Wolschtt'un bir hayli ilginç hikayesi...Kanadalı Stefonkee (şimdi tercih ettiği adıyla Stephanie) Wolschtt 46 yaşında 23 yıllık evli bir adamdı. Wolschtt'un yedi çocuğu vardı. Wolschtt bir gün kadın olmak istediğini fark edince tüm hayatı aniden değişti.Wolschtt trans bir kadın olmak istediğini eşine söylediğinde eşinden sert bir karşılık aldı. Wolschtt'un eşi 'ya bu fikirden vazgeç yada evi terk et' dedi.
Bunun üzerine çaresiz kalan Wolschtt yeni bir hayata başladı.  Ailesinden ayrıldıktan sonra yetişkin olmayı da reddeden Wolschtt 6 yaşında bir kız çocuğu olarak yaşamını sürdürmeye başladı.


 
Şimdi üvey anne ve babasıyla yaşayan Wolschtt, yaşadığı hayatı 'benim küçük bir kız çocuğu olmamla ilgili oldukça rahatlar' sözleriyle ifade ediyor.

Wolschtt bu süreci oldukça zor atlattığını 2009 yılında Toronto'daki cinsiyet değiştirme merkezinde intihar girişiminde bulunduğunu ve bir ay hastanede tedavi gördüğünü belirtiyor.2012 yılında Wolschtt, baba gibi giyinmesi ve kilisenin en arka sırasında oturması koşuluyla en büyük kızının düğününe davet edildi.
Wolschtt son intihar denemesini kızının düğün günü yaptı ancak başarısız oldu.
Trans kadın şimdi yeni ailesiyle mutlu bir hayat yaşıyor.

hurriyet.com.tr

;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Dünya Kahve Günü’ne özel: Kahveleriyle meşhur ülkeler