75 bin TL nafaka açıklaması: Servetim feda olsun!

2015 yılında evlendiği Mihriban Dinçer ile boşanma aşamasında olan Özer Hurmacı, çocukları için istenen aylık 75 bin TL nafaka hakkında konuştu.

27 Kasım 2021, Cumartesi 12:51 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Eylül başında boşanma haberleriyle gündeme gelen eski futbolcu Özer Hurmacı, önceki gün İstinyePark’ta objektiflere takıldı.

Tek başına geldiği alışveriş merkezinde muhabirlerin sorularını yanıtlayan Hurmacı, “Artık çocuklarımı görebiliyorum, mahkeme hafta sonları görmeme izin verdi. Keşke bunlar hiç yaşanmasaydı. Çocuklarım için üzülüyorum ama hayat bu, ne getireceği belli olmuyor” dedi.

Eşi Mihriban Dinçer’in 30 milyon TL tazminat, üç çocuğu için de 75 bin TL nafaka istediği yönünde çıkan haberlerin doğruluğu sorulduğunda söze giren Hurmacı, “Onlar benim canım, onlara bütün malvarlığım feda olsun. Benim üzüldüğüm tek şey, onların bu durumlara şahit olmaları ve yaşamaları” diye konuştu.

Çekişmeli Boşanma Davası devam ederken Mihriban Dinçer, eşine bir de ihtiyati tedbir davası açmıştı.


Eşinin yaklaşık 20 gayrimenkulünün bulunduğunu iddia eden Dinçer, 50 bin liralık ‘katılma alacağı’ davası açarak, eşinin gayrimenkullerinin üçüncü kişilere satışının önlenmesi için ihtiyati tedbir talebinde bulunmuştu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İbrahim Tatlıses'ten Simay Barlas paylaşımı... Öve öve bitiremedi