8. Gün 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı: Yeni bölümde tam bir kaos!

8. Gün 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı: Yeni bölümde tam bir kaos!

8. Gün 2. bölüm 2. fragmanı ATV'nin internet sitesinde yayınlandı. Yeni bölüm fragmanında Hayati ve Bahar kaçırılırken Aziz vuruluyor.
 

25 Mart 2018, Pazar 21:08 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

8. Gün dizisinin 2. bölüm 2. fragmanı ATV'nin internet sitesinde yayınlandı. Yeni bölüm fragmanında seyirciyi yine derinden etkileyen sahneler yer alıyor. Hayati ve Bahar kaçırıyor. Hayati'nin başına silah doğrultuluyor. Bakalım ikili nasıl kurtulacak. Öte yandan Şehnaz hala rehin... Aziz'e ise operasyon düzenleniyor ve çatışmada vuruluyor. Aziz'in ölüp ölmeyeceği ise gizemini koruyor.YENİ BÖLÜMDE YAŞANACAKLAR

Şehnaz jete binmeden önceki gece, Selçuk'la yaptığı plan sayesinde yazılımın kopyasını güvenli bir yerde tutmayı başarmıştır. Yazılımı yok ettiğini söylese de Aziz inanmaz; Şehnaz'ı kızına zarar vermekle tehdit eder.

Aziz'in karanlık yüzünü gören Şehnaz, tutulduğu yerden kurtulmanın yollarını arar. Hayati'nin babası olduğu gerçeğini asla kabullenmeyen Bahar, ölen annesinin adını temize çıkarmak için kolları sıvar; öncelikle Selçuk'un izini sürecektir.

Bahar istemese de Hayati ona bu yolda yardım etmeye hazırdır. Hayati, geriye kalan sınırlı ömrünü kızı için uzatmanın yollarını düşünmeye başlar.

Kemal'le Hayati arasındaki husumet Bahar sayesinde bir süreliğine tatlıya bağlansa da Kemal'in Hayatiyle ilgili planları çoktan başlamıştır. Bahar, Ozan'ın başını belaya soktuğu için kendini sorumlu hisseder, Ozan iyileşmeden onu bırakmaz.

Hayati Ozan'a güvenmiyordur, bu yüzden işini sağlama alır. Ozan ise Bahar konusunda Aziz'i inandırmayı başarır.

 
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bahadır Ünlü'den yemek beğenmeyen müşteriye tehdit: Senin başına öyle bela getiririm ki...