80'li yılların en çok konuşulan magazin manşetleri

Magazin şimdi olduğu gibi 80'li yıllarda da revaçtaydı. Ama tabii konular bugünkünden biraz daha farklıydı. Bakalım 80'li yılların en çok konuşulan magazin manşetleri neler?

21 Temmuz 2018, Cumartesi 11:45 Son Güncelleme: 21 Temmuz 2018, Cumartesi 11:47
A A

1980 (Cumhuriyet): Zeki Müren'in fazla yemek yemesi sebebiyle hastanelik olması

İddiaya göre Zeki Müren, yemeğin ucunu kaçırdığı için rahatsızlanıp hastaneye kaldırılmış. O sırada da "Komada" diye dedikodu çıkartmışlar.

1981 (Milliyet): Kibariye'nin nötron bombası yapanlara çok kızması

O dönem ilginç sanatçılara ilginç sorular sormak modaymış herhalde. Aynı soruya birkaç sanatçı farklı cevap vermiş ama en güzeli yine Kibariye'nin cevabı tabii ki.

1982 (Milliyet): Müjde Ar'ın sevgilisi Atilla Özdemiroğlu ile evleneceğini açıklaması

Sanat camiasındaki en uzun ünlü birlikteliklerinden biri Müjde Ar ve Atilla Özdemiroğlu arasında yaşandı ama maalesef bu birliktelik hiçbir zaman evlilikle taçlanmadı.

1983 (Bulvar): Bülent Ersoy'un, nişanlısı Cumhur Bey ile turnede dolu dizgin aşk yaşaması

Bülent Ersoy'un geçmişte kalan aşklarından sadece birisi. Onlar da evlenemedi ama Bülent Ersoy şeytanın bacağını iki kere kırdı.


1984 (Tan): İbrahim Tatlıses'in, Perihan Savaş'ı korkunç bir şekilde darp etmesi

Olayın ardından İbrahim Tatlıses'in açıklaması şöyle olmuş:

"Ben Perihan savaş'ı, çalıştığım yerde erkeklerle gördüm. Kendisine defalarca haber yollayıp ikaz ettim. Lütfen benim çalıştığım yerde erkeklerle görünme, çocuğumun annesisin dedim. Olay gecesi yine tartıştık. Fakat beni dinlemedi, ters cevap verdi. Alttan aldım ama beni tahrik etti. Kendime hakim olamadım. Onu öldürebilirdim."1985 (Tan): Seda Sayan'ın yeni çıkacak albümüne, plakçı sevgilisi tarafından çıplak fotoğrafının konulacağını söylenmesi

Seda Sayan'ın o dönemki plakçı sevgilisi Hüseyin Emre'nin açıklaması şöyle:

"Seda'ya her şeyim feda ama bir şartım var; Yalnız benim için soyunacak! Bir de bu aralar Seda'ya bir uzunçalar dolduracağım. Kapağına da kendim seçeceğim bir çıplak fotoğrafını koydurtacağım."


1986 (Bulvar): Müslüm Gürses ve Muhterem Nur'un sakince dünyaevine girmesi

Ünlülerin o şaşalı, gösterişli düğünlerinin aksine onlar gizlice evlenmişler.

1987 (Sabah): Sibel Can'ın assolist olarak ilk kez yılbaşında televizyon ekranına çıkması

Bir zamanlar en büyük merakımız "Yılbaşında dansöz çıkacak mı? Çıkacaksa kim çıkacak?" gibi sorulardı. Beklenti yükseldikçe, televizyon yöneticileri de böyle hoş sürprizler yapıyorlardı.

1988 (Hürriyet): Gülben Ergen'in üniversiteyi kazanamazsa mankenlik yapacağını söylemesi

Gülben Ergen hem üniversiteyi kazanmak hem fotomodellik yapmak hem de oyunculuk yapmak istiyordu. Ancak diğerlerini başardıysa da üniversiteyi kazanamadı.

1989 (Hürriyet): Rıdvan Dilmen'in, Bülent Ersoy'a sinirlenip şişe fırlatması

Bülent Ersoy sahneden "Ne şeytanı, Şam şeytanı mı?" demiş, Rıdvan Dilmen de sahneye şişe fırlatmış. Olaya bakın!

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.