9 Hollywood ünlüsünden 9 gençlik sırrı

Hollywood, gençlik ve güzelliğin kaynağı. Eğer konu gençlik ve güzellik sırlarıysa ilk bakacağımız yer Hollywood ünlüleri oluyor. Zira cildimize ya da kendimize bir uygulama yapmadan önce mümkün olduğunca garanti olmasını istiyoruz. O halde bugün internetteki sıradan güzellik ve bakım uygulamalarından önce, Hollywood'da kim güzelliği için neler yapıyor inceleyelim. İşte 9 Hollywood ünlüsünden 9 güzellik sırrı!

02 Haziran 2020, Salı 09:45 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Christina Aguilera (39)

Christina Aguilera (39)

Ünlü şarkıcı günde en az sekiz saat uyuyor ve bu alışkanlığıyla gurur duyuyor. “İnsanlar güzellik iksirlerine ve merkezlerine para harcıyor, ancak iyi bir gece uykusunun önüne hiçbir iksir geçemez” diyor.

Heidi Klum (46)

Heidi Klum (46)

Heidi Klum'ın, 23 yaşından beri güneş koruyucu kullanmadığı tek bir günü bile yok. Etkisi yalnızca bir hafta sürecek bronzluk için, güneşin zarar verici etkilerine maruz kalmaya değmeyeceğini söylüyor.

Beyoncé (38)

Beyoncé (38)

Beyoncé'nin bir numaralı kuralı gülümsemek ve mutlu kalmak. Onun dışında cildine sürdüğü nemlendiricinin genç kalmasında büyük bir etkisi olduğuna inanıyor. Unutmayın, kuru cilt erken yaşlanır.

George Clooney (59)

George Clooney (59)

Yaşına rağmen hala yakışıklı, fit ve cool görünmesinin sırrı düzenli meditasyon. “Arınmış bir zihinle güne başlamanın tadını başka hiçbir şey veremez” diyen Clooney her gün meditasyon, haftanın beş günü ise spor yapıyor.

Victoria Beckham (46)

Victoria Beckham (46)

Victoria Beckham, cilt sorunları için dermatoloğa gittiğinde doktoru ona her gün somon yemesi gerektiğini söylemiş. O gün bugündür her gün somon yiyormuş. Balığın içerisinde bulunan yağların cildine verdiği mucizevi etkiyle eş değer bir krem olmadığını söylüyor.

Gabrielle Union (47)

Gabrielle Union (47)

Genç görünmesinin sırrını “Hayır” diyebilmek olarak görüyor. Kendini strese sokan her şeyden koşarak uzaklaşıyor. “Birçok insan buna bencillik diyor ama ben kırışıklık karşıtı diyorum” diyor.

Robin Wright (54)

Robin Wright (54)

Sonunda birisi botoksa sığındığını itiraf etti. Robin Wright, yılda iki kez botoks yaptırıyor. Doğru bir şekilde uygulandığında botokstan başka daha dinamik ve diri gösteren bir şeyin olmadığına inanıyor.


Catherine Zeta-Jones (50)

Catherine Zeta-Jones (50)

Bembeyaz bir diş ve kusursuz bir gülüşün insanı genç gösterdiğine inanıyor.


 Cindy Crawford (54)

Cindy Crawford (54)

Yüzüne asla kozmetik bir ürün kullanmayan Cindy Crawford, cildine yalnızca süt sürdüğünü söylüyor. Parlak ve diri bir cilt isteyenler mutlaka denesin.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Saç dökülmesiyle ilgili doğru bilinen 5 yanlış