9 yaşındaki yeğenine uyuşturucu sattıran dayıya gözaltı!

9 yaşındaki yeğenine uyuşturucu sattıran dayıya gözaltı!

Bursa'da 9 yaşındaki yeğenine uyuşturucu sattıran dayı önce gözaltına alındı ardından da adliyeye sevk edildi

21 Aralık 2016, Çarşamba 11:51 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Bursa’da 9 yaşındaki yeğenine uyuşturucu sattırdığı iddia edilen bir kişi polis tarafından gözaltına alındı. Zanlının satacağı uyuşturucu maddenin parasını kendisinin aldığı, maddeyi ise 9 yaşındaki yeğeni ile yolladığı belirtildi.
 

DAYI VE YEĞEN SUÇÜSTÜ YAKALANDI


E.K. (28) isimli kişinin uyuşturucu ticareti yaptığı ihbarını alan narkotik polisi, şahsı ve 9 yaşındaki yeğenini takibe aldı. Osmangazi ilçesi Vatan Mahallesi Bahar Sokak’a yapılan operasyonda dayı ve yeğen uyuşturucu sattıkları sırada suçüstü yakaladı. Şahısların polisi görünce kaçmak isterken yere attıkları bir miktar bonzai maddesine de el konuldu.
 

PARAYI ALIP YEĞENİ İLE UYUŞTURUCUYU YOLLAMIŞ


Soruşturmayı derinleştiren ekipler E.K.’nın uyuşturucu satacağı kişilerden parayı kendisinin aldığını, uyuşturucu maddeyi 9 yaşındaki yeğeni ile yolladığını belirledi.

Anne babası uyuşturucu ticareti suçundan cezaevinde bulunan çocuğun bir süre önce yurttan kaçtığı, E.K.’nın ise uyuşturucu ticareti yapmak suçlarından 3 adet kaydının bulunduğu öğrenildi.  Emniyetteki ifadesi tamamlanan E.K. uyuşturucu ticareti yapmak suçundan adliyeye sevk edildi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ege Denizi beşik gibi! Gece yarısı bir deprem daha