Acun Ilıcalı açıkladı! Survivor'da ünlüler takımına yeni yarışmacı geliyor

Survivor 2021 tüm hızıyla devam ediyor. Ünlüler ve gönüllüler bu akşam dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Büyük heyecanın yaşandığı Survivor'da gece damga vuran olay ise Steven ve Çağrı arasında yaşanan gerginlik oldu. Diğer yandan Acun Ilıcalı, yarışmada ünlüler takımına bir yarışmacının geleceğini açıkladı. İşte detaylar...

22 Şubat 2021, Pazartesi 01:44 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
İkinci eleme adayı belli oldu

İkinci eleme adayı belli oldu

Survivor 2021, bu akşam 32. bölümüyle izleyici ile buluştu. İlgiyle izlenen yarışma Survivor 2021, yine heyecan dolu bir bölümle ekranlara geldi. Dokunulmazlık oyunu sonrası yarışmada ikinci eleme adayı belli oldu.

Yarışmacılar arasında gerginlik

Yarışmacılar arasında gerginlik

Gonca ve Hanzade dokunulmazlık yarışmasında karşı karşıya geldi. İki isim yarışırken Steven Gonca'ya " O da kendini koruyor ona bakarsan" dedi. Çağrı ve Doğan'ın araya girmesiyle bir anda gerginlik yükseldi.

Doğan, "Senlik hiçbir şey yok orada, onlar konuşuyoruz zaten" açıklamasını yaptı. Çağrı da "Sus artık sus yeter " diyerek olaya müdahil oldu.

Çağrı zor sakinleşti

Çağrı zor sakinleşti

Bir anda iki takım yarışmacıları arasında karşılıklı diyaloglar başladı. "Gonca'ya dedim siz Gonca değilsiniz" diyen ve bu sözlerle kendini savunan Steven, Çağrı'yı adeta deliye döndürdü. "Sana ne ne konuşuyorsun yeter sus" diyen Çağrı zor sakinleşti.

Acun Ilıcalı ise yaptığı açıklamada, "Oyun çok önemli. Karşılıklı konuşma olabilir. Steven oyuna müdahil olan sensin. Hanzade'nin yerine sen konuşuyorsun" dedi. Steven daha sonra Gonca'dan özür diledi.

Survivor'a yeni yarışmacı geliyor

Survivor'a yeni yarışmacı geliyor

Ünlüler takımı Survivor 2021'de bu hafta gerçekleşen iki dokunulmazlık oyununu da kaybetti. Ünlü takımı yarışmacıları konseye geldiklerinde Acun Ilıcalı'nın müjdesiyle karşılaştı. Acun Ilıcalı eleme adayı belirleyen ünlüler takımına yeni bir ismin dahil olacağını duyurdu.

Daha önce de tartışmışlardı

Daha önce de tartışmışlardı

Survivor'ın geçtiğimiz haftalarda ekrana gelen bölümünde Steven ile Çağrı arasında gerginlik yaşanmıştı. Steven'in kazandıktan sonra yaptığı sevinç hareketi nedeniyle Çağrı tepki göstermişti. 'Dilin içeride duracak' diyen Çağrı'yı yarışmacılar sakinleştirmişti. Steven ise 'sana mı yaptım ben?' diyerek kendini savunmuştu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yasak Elma'da gelenek bozulmadı, Sadakatsiz'de dengeler değişiyor! / Dizi Postası