Acun Ilıcalı'dan belgeli SMS açıklaması

Acun Ilıcalı'dan belgeli SMS açıklaması

Özel bir televizyon kanalında yayınlanan 'Survivor' isimli yarışmada geçen sezon birinci olan Ogeday Girişken'in SMS oylarında sahtecilik yapıldığı iddia edildi. İddia üzerine, SMS oylarını onaylayan noter Rabia Kaban hakkında soruşturma izni istendi. Bu gelişmeler üzerine açıklama yapan ve iddiaları yalanlayan Acun Ilcalı oylama sonucunun belgesini yayınladı

06 Aralık 2017, Çarşamba 13:34 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
C.S. isimli bir kişi TV 8 ekranlarında yayınlanan ‘Survivor’ isimli yarışmada sahtecilik yapıldığını iddia ederek ihbarda bulundu. Vatandaşın ihbarında, yurt içinden ve yurt dışından gelen oyların 15 dakika gibi kısa bir sürede sayılmasının mümkün olmadığı, noterin televizyon ilkeleri gereği belirlenen ismi birinci olarak yazdığı ve böylece evrakta sahtecilik suçu işlediği öne sürdü.

Rabia Kaban ifadesinde, ‘Survivor’ isimli yarışma programının noterliğini üstlendiğini, SMS sonuçlarının belirlenmesi için özel bir sistemle gelen SMS sayılarını tutanağa bağladığını ve tutanağa göre Ogeday isimli yarışmacıya daha çok SMS geldiğini belirtti. 

Rabia Kaban, evrakta sahtecilik yapmadığını ileri sürse de savcılık tarafından Adalet Bakanlığı’na yazı yazılarak Kaban hakkında soruşturma izni istendi. Noter hakkındaki soruşturma için Adalet Bakanlığı’nın izin verip vermeyeceği yönündeki kararı bekleniyor.


Nevin Yanıt kimdir? Fenerbahçe'den Survivor'a!


Yaşanan bu olayın ardından sosyal medya hesabından sert bir açıklama yapan Acun Ilıcalı ise şunları söyledi:

''Ne olmuş? Adamın biri sonuçtan memnun olmamış, şikayet etmiş... Yıllardır yetkili kurumlardan gelen oylama sonuçlarını noter tespit ediyor, biz de açıklıyoruz. Noterden daha güvenli bir kurum var mı? Bize hile yaptınız diyen iftiracıdır.


Acun Ilıcalı: Buraları Gökhan'a emanet edeceğimSurvivor 2018 ne zaman başlıyor? Survivor kadrosunda kimler var?


''KİMSE NAMUSUMUZA DİL UZATAMAZ''

Madem oy adetlerini gösteren sonuçları görmek istiyorlar, onu da hemen paylaşırız. Biz ki

İŞTE ACUN ILICALI'NIN O PAYLAŞIMI:
Acun Ilıcalı, ilk kez canlı yayına kızı Banu Ilıcalı'yı çıkardı

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hande Ataizi yıllar sonra ekranlara dönüyor