Acun Ilıcalı: Şeyma'yı kıskanıyorum

CNN TÜRK'te Buket Aydın'a konuşan Acun Ilıcalı, eşi Şeyma Subaşı'yı kıskandığını itiraf etti

03 Ekim 2018, Çarşamba 22:59 Son Güncelleme:
A A
Acun Ilıcalı: Şeyma'yı kıskanıyorum

CNN TÜRK'te yayınlanan Buket Aydın'la 40'a konuk olan TV8'in sahibi ve yapımcı Acun Ilıcalı, eşi Şeyma Şubaşı'yı kıskandığını itiraf etti.

Acun Ilıcalı'nın açıklamaları şöyle:

'Kıskanıyorum tabii ki. Bazen de çok kıskanıyorum. Hani rahatsız da ederim kendisini öyle durumlarda. Onda da başka bir enerji var. Bu konuyu şöyle değerlendireyim aslında.

Kadınlar bizim baktığımız gözle bakmıyor ya giyimde kuşamda özellikle en önemli çizgisi budur. Mesela kıyafet giyerken siz aslında bizim baktığımız açıdan bakmıyorsunuz. Ben Şeyma'nın kıyafetlerinde Esat'ın eşi Hande var mesela ona soruyorum 'Bundan rahatsız oluyor musun?' diye 'Olmuyorum' diyor. Ben oluyorum ne yapacağız?

'CIVIL CIVIL GİYİNMEK İSTİYOR'

Bu konularda kıskançlığım gerçekten var. Fakat bir yandan da bakıyorum şimdi niyette zaten bozukluk yok.

O böyle cıvıl cıvıl giyinmek istiyor. Baharsa ona göre şort giymek istiyor, onu giymek istiyor, bunu giymek istiyor. Hemen bir check ediyorum yanımdaki kızları.

Sırf Hande'ye değil yani, yoksa Hande ile teşkilat mı yaptı diye düşünebiliriz. Kendi kızıma bile sorduğum oluyor mesela 'Ne düşünüyorsun?' diye.

'KISKANDIĞIMLA KALIYORUM'

İstisnai birkaç şey dışında genelde çok rahatsız olmuyorlar. O zaman ben kıskandığımla kalıyorum, müdahale de etmiyorum. Ama tabii ki müdahale etmişliğim de vardır. Mesela bu kıyafet fazla diye. O konularda açıkçası rahatsız olduğum oluyor. Erkeklerin çilesidir bu.

'ADRENALİNİN ÇOĞUNU INSTAGRAM'A GİRDİĞİM ZAMAN YAŞIYORUM'

Maalesef siz kadınlar bize rahat ettirmemek için söz birliği etmişsiniz herhalde. Bir toplantı falan var herhalde kadınlar toplantısı gibi bir şey.

Ben adrenalin diyorum ya hani, adrenalinin en çoğunu nerede yaşıyorum diyorsanız; Instagram'a girdiğim zaman Şeyma acaba ne giymiş olabilir kıyafetlerde acaba bir şey var mı yok mu diye. Orda adrenalin bum bum bum gerçekten motosiklette 300 gitmek kadar var yani.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.