Adana’da evlerin kapısını açarak hırsızlık yapan biri hamile 4 kadın yakalandı

Adana’da evlerin kapısını açarak hırsızlık yapan biri 8.5 aylık hamile 4 kadın suçüstü yakalandı

17 Mart 2017, Cuma 12:10
A A
Adana’da evlerin kapısını açarak hırsızlık yapan biri hamile 4 kadın yakalandı
Olay Çukurova ilçesinde meydana geldi. İddiaya göre, Osmaniye’de "Gaco" diye tabir edilen aşiret mensubu Sibel Y. (24), Cankız T. (30) Nazan Y. (26) ve Dilek Y. (39) Adana’ya gelerek hırsızlık yapmaya başladı. 


POLİSE BAŞVURDU


Kadınlar  kilitlenmeden çekilen kapıları belirleyip plastik aparat ile kapıların dillerini kaydırıp açıp içeri girdi. 4 kadın, Eda Kısa isimli bir kadının da evine girerek evden altın 9 bilezik, 2 yüzük, 2 bileklik ve 3 altın kolyeyi çalıp kayıplara karıştı. Evinin soyulduğunu öğrenen Eda Kısa polise başvurdu
 

EVE GİRMEYE ÇALIŞIRKEN YAKALANDILAR


Polis bu tür şikayetlerin artması üzerine zanlıları yakalamak için Çukurova ilçesinde harekete geçti. Polis bir apartmanda 4 şüpheli kadın olduğu ihbarı gelmesi üzerine adrese baskın yaptı. Şüpheli 4 kadın, apartmanda bir eve girmeye çalışırken suçüstü yakaladı.
 

CİNSEL ORGANINDA BULUNDU


Kadınlar polise zorluk çıkartıp hırsız olmadıklarını ileri sürdü. Ancak kadın polis çağrılarak yapılan detaylı aramada zanlılardan Nazan Y.’nin cinsel organında uzun ve ince plastik bir aparat ele geçirildi. Kadının bu aparatı kilitlenmeden çekilen kapıların dilini kaydırarak açmaya yaradığı öğrenildi.


 

8,5 AYLIK HAMİLE


Cinsel organından aparat çıkan Nazan Y.’nin ise 8.5 aylık hamile olduğu görüldü. Kadınların apartmana 4 kadınla birlikte gelerek aile süsü verdiği böylece dikkat çekmediği belirlendi. 8.5 aylık hamile kadının gözaltında "şimdi doğuracağım, beni bırakın, oğlum olacak" dediği öğrenildi.
Zanlılar ifadelerinin ardından adliyeye sevk edildi.
 
Sıradaki haber yükleniyor...