Adana'da polis ve AFAD'ın aradığı çocuk babaannesinin evinde uyurken bulundu

Adana'da polis ve AFAD'ın aradığı çocuk babaannesinin evinde uyurken bulundu

Baba Murat Çete, evlerinin önünde oynayan 1,5 yaşındaki oğlunu göremeyince durumu ekiplere haber verdi. Her yerde aranmaya başlanan minik Kerem'in babaannesinin evinde uyuduğu ortaya çıktı
 

22 Ocak 2017, Pazar 17:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1.5 yaşındaki Kerem Çete, annesi ve babası görmediği sırada 2. kattaki evlerinden inerek 1. kattaki babaannesi Nazife Çete’nin evine geldi. Kerem Çete bir süre sonra burada uyuyakaldı. Babaanne Çete de eşi cezaevinde yattığı için çocuğu uyandırmayıp kapıyı açık bırakıp, cezaevine gitti. Bu sırada kapı rüzgardan kapandı.

Anne Hatice Çete eve gelip çocuğunu göremeyince bahçeye baktı. Kayınvalidesinin evinin kapısı da kapalı olduğu için orada olmadığını düşünerek, kaybolduğunu zannetti.Hatice Çete, hemen eşi Murat Çete’ye haber verdi. Baba Çete eve gelip kendisi de aradı ancak oğlunu bulamayınca polise haber verdi. Evin arka tarafı da sarp arazi olduğu için polis, AFAD ekibine haber verdi. Ekip yola çıkıp mahalleye gelmek üzereyken babaanne Nazife Çete eve geldi. Oğlu ve gelininin ağladığını gören babaanne, torununun kayıp olduğunu öğrenince "Benim evde uyuyordu ne zaman kaybolmuş? Kapı açıktı birisi alıp gitmiş o zaman" dedi. Anahtar ile kapıyı açan babaanne, çocuğun evde uyuduğunu söyleyince baba ve anne sevinç gözyaşlarına boğuldu.


Oğlunu kucağına alıp seven anne Çete, kayboldu diye çok korktuklarını, bir yerde uyuyakalmış olabileceğini ya da kaçırılmış olacağını düşündüklerini, kayınvalidesinin evinde bulununca dünyaların kendilerinin olduğunu söyledi. Baba ve anne Çete, çocuklarını bulmanın mutluluğunu yaşadı. AFAD ekipleri ise mutlu haber ile yoldan geri döndü.

İHA


 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 12 Nisan 2021 On Numara çekiliş sonuçları