Adana Emniyeti'nde görev değişikliği

Adana Emniyeti'nde görev değişikliği

Adana Emniyet Müdürlüğü'nde 15 şube müdürünün görev yerleri değiştirildi

11 Mart 2014, Salı 12:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Emniyet Müdürü Ahmet Zeki Gürkan'ın yerine geçen ocak ayında Adana Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Cengiz Zeybek'in göreve başlamasından 10 gün sonra 4 emniyet müdür yardımcısı ile birçok şube müdürünün görev yerini değiştirmişti. Dün gece de İl Emniyet Müdürlüğü'nde 15 şube müdürünün yeri tekrar değiştirildi. Bu değişikliklerin bazıları ise şöyle:

Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'ne getirilen Abdurrahim Zengin, Seyhan İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne atandı. Zengin'in yerine ise Bölge Trafik Şube Müdürü Murat Zeren getirildi. Seyhan İlçe Emniyet Müdürü Levent Birsel, Asayiş Şube Müdürlüğü'ne, Asayiş Şube Müdürü Mehmet Cihat Şireli ise Çocuk Şube Müdürlüğü'ne atandı. Çocuk Şube Müdürü Serdar Koç da Çukurova İlçe Emniyet Müdür Yardımcılığı'na getirildi. Yüreğir İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Oktay Nergiz, Tanık Koruma Şube Müdürü olarak görevlendirildi. Trafik Tescil Şube Müdür Yardımcısı Gülsüm Nergiz aynı birime Şube Müdürü oldu.

DHA

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Altun: Cumhurbaşkanımız dünya devletlerinin dikkatini, İsrail’in uyguladığı devlet terörüne çekmeyi başarmıştır