Adele'in babası komşudan şikayetçi oldu: Kızımın şarkılarını söyleme

İngiliz şarkıcı Adele'in babası Mark Evans, komşusunu kızının şarkılarını çalıp söylediği için polise şikayet etti. 32 yaşındaki şarkıcının hayranı olan komşu, Evans için "Bundan memnun olacağını düşünmüştüm" dedi.

19 Ekim 2020, Pazartesi 13:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Müzik dünyasının yıldızlarından Adele'in babası Mark Evans, Güney Galler'deki Bridgend bölgesindeki komşusunu kızının şarkılarını çalıp söylediği için polise şikayet etti. Daily Mail’in haberine göre; ünlü şarkıcı, üç yaşındayken ailesini terk eden baba Evans'ın, 32 yaşındaki şarkıcının hayranı olan komşusu Keeley Fry'ın şarkı söylemesinden memnun olmadığı belirtildi.

'Tüm arkadaşlarım sesimin ona benzediğini söylüyor'

'Tüm arkadaşlarım sesimin ona benzediğini söylüyor'

The Sun gazetesine konuşan komşu Fry, "Ben sadece Adele şarkılarını söylemeyi seviyorum. Tüm arkadaşlarım sesimin ona benzediğini söylüyor. Onun şarkılarını çalmayı da seviyorum. Şarkılarını yüksek sesle çalıyorum ama Mark Evans'ın iddia ettiği kadar değil" şeklinde konuştu.

21 yaşındaki komşu, Mark Evans ve eşinin yaklaşık iki yıl önce evinin yanına taşındığını söyleyerek, o zamandan beri aralarında bir sorun olduğunu söyledi.


'Bu çok rahatsız ediciydi'

'Bu çok rahatsız ediciydi'

Keeley Fry, "Yüksek sesle şarkı söylemememi ya da çalmamamı istedi. Uykusunu etkilediğini söyledi ve bu çok rahatsız ediciydi. Çok şaşırdım çünkü büyük bir Adele hayranıyım ve zamanımın büyük çoğunluğunda onun şarkılarını çalar ve söylerim" dedi.

'Memnun olacağını düşünmüştüm, şikayet edeceğini değil'

'Memnun olacağını düşünmüştüm, şikayet edeceğini değil'

Fry, "Adele’in babasının bundan memnun olacağını düşünmüştüm, şikayet edeceğini değil" diyerek sözlerine şu şekilde devam etti: "Sanırım benimle bir meselesi var çünkü ben büyük bir Adele fanıyım. Evden çıkarken o ya da eşi gelip bir şey diyecek diye endişeleniyorum. Tam bir kabus oldular." Bir Güney Galler polis sözcüsü, sorunu çözmek için her iki tarafla da görüştüklerini belirtti.


Öte yandan 2013 yılında The Mail on Sunday gazetesine konuşan Mark Evans, kızı Adele ile ilişkisinin bazı yılllar kopuk olmasından dolayı duyduğu pişmanlığı dile getirmişti.

Evans, kızının annesi Penny Adkins ile ilişkisinin yolunda gitmemesine rağmen, Adele'e yakın olmaya devam ettiğini söylemişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Şeyma Subaşı: Bu noktaya gelmek kolay olmadı