Adnan Oktar ve örgüt üyeleri adliyeye sevk edildi

Kamuoyunda "Adnan Hoca" olarak bilinen Adnan Oktar’ın da aralarında bulunduğu çok sayıda Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na getirildi

18 Temmuz 2018, Çarşamba 12:36 Son Güncelleme:
A A

Adnan Oktar örgütüne yönelik soruşturmada 100'e yakın örgüt üyesi önce sağlık kontrolünden geçirildi, ardından adliyeye sevk edildi.

Örgütün lideri Adnan Oktar da 29 Mayıs Hastanesi'ndeki sağlık kontrolünün ardından adliyeye sevk edildi.

Kamuoyunda "Adnan Hoca" olarak bilinen Adnan Oktar ve  grubuna yönelik operasyonda gözaltına alınan şüphelilerden 36’sı adliyeye  getirildi.


Adnan Oktar, sivil araçla, diğer şüpheliler de Çevik Kuvvet aracıyla  Çağlayan’daki İstanbul’daki Adalet Sarayı’na getirildi.

Adliyeye sevk edilen Adnan Oktar'ın 'kedicikler' olan bilinen kadın üyeleri de sağlık kontrolünün ardından adliyeye sevk edildi.

AYLİN KOCAMAN

AYLİN KOCAMAN

Adnan Oktar örgütünün 'kedicik' lakaplı kadın üyelerinden biri olan Aylin Kocaman'ın adliyeye sevk edilirken (solda) ve önceki hali (sağda)

DİDEM URER

DİDEM URER

Adnan Oktar örgütünün 'kedicik' lakaplı kadın üyelerinden biri olan Didem Urer adliyeye sevk edilirken (solda) ve önceki hali (sağda)

'Kedicik' olarak tanınan kadınların televizyon programlarındaki hallerinden eser kalmadığı görüldü. Yani 'maskeleri' düştü!

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.