Önceki Fotolar

Adriana Lima, Metin Hara'dan bebek sahibi mi olmak istiyor?

Adriana Lima'nın Metin Hara ile evlenmesi için tek şartının çocuk olduğu, çocuk olursa ikilinin evleneceği iddia edildi

09 Ekim 2017, Pazartesi 08:02
A A

Adriana Lima daha sonra New York’a dönmüştü. 

Ağustos’ta ayrıldıkları iddia edilince Adriana Lima, yeniden İstanbul’a gelmişti. Bu anlarını sosyal medyada paylaşmayı da kaçırmamıştı ünlü ikili. Çift “Bu aşk sahte diyenlere inat yine öpüşüp koklaşmıştı.

Metin Hara 20 gün önce New York’a gitti. Paparazzisi bol olan New York sokaklarında Adriana Lima’yı öptü durdu. Aşk pozları dünya basınında yer aldı.

ŞİMDİ DE MİAMİ'YE KOŞTU

ŞİMDİ DE MİAMİ'YE KOŞTU

Adriana Lima ile Metin Hara’nın arasında geçen hafta soğuk rüzgarlar estiği iddia edildi. Bu dedikodu üzerine Metin Hara yeniden Amerika’ya gitti.

Şu sıralar sıkı şekilde Victoria's Secret defilesine hazırlanan Lima, boş zamanını ise sevgilisiyle geçiriyor. 

'HABERİM YOKMUŞ GİBİ ÇEK'

'HABERİM YOKMUŞ GİBİ ÇEK'

Miami'de buluşan ikili Miami sokaklarında öpüşürken görüntülendi. Metin Hara’nın bu sırada etrafa bakmaya çalışması ise dikkat çekti. “Haberim yokmuş gibi çek panpa der gibiydi.  Öpüşürken etrafı kontrol eden Metin Hara'nın bakışları ise sosya medyada olay oldu.Hara'nın bu bakışıyla sosyal medya kullanıcıları dalga geçmeyi ihmal etmedi.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.