Ahmet Kural'ın avukat aşkı

Eylem İpek Şafak ile Benden Duymuş Olmayın köşesinde bu hafta...

18 Ağustos 2019, Pazar 08:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Sıla'ya şiddet uyguladığı iddiasıyla uzun süre gündemi meşgul eden Ahmet Kural, geçtiğimiz günlerde yeni sevgilisiyle objektiflere yansımıştı. Kural'ın sevgilisiyle ilgili yeni bilgilere ulaştım.

Adının Çağla olduğunu öğrendiğim gizemli kadın, avukatmış. Kural'dan yedi yaş küçük, yani 29 yaşında olan avukat ile ünlü oyuncu üç aydır birlikteymiş. Çift, ilişkilerinin sağlıklı bir şekilde ilerlemesi adına bir süre gözlerden uzak kalmayı tercih ediyormuş.

MİRAY DANER EV ARIYOR

MİRAY DANER EV ARIYOR

Miray Daner ile Kubilay Aka'nın iki yıl süren ilişkisi geçtiğimiz günlerde sona erdi. İddialara göre ayrılık nedeni, Kubilay Aka'nın gönlünü Hilal Altınbilek’e kaptırmasıydı.

Ayrılığın ardından Daner, Aka ile Moda'daki evlerinden taşınarak ailesinin yanına yerleşti. Bir süredir ailesiyle birlikte yaşayan Miray Daner, ayrı eve çıkmaya karar vermiş. Şu sıralar kendisine tek başına yaşayacağı bir ev arayan oyuncu, Avrupa yakasındaki dairelere bakıyormuş.

OTELİN GECESİ 5 BİN TL

OTELİN GECESİ 5 BİN TL

Kısa süren ayrılıklarının ardından ilişkilerine tam gaz devam eden Demet Özdemir ile Can Yaman, Marmaris'te tatil yapıyor.

Bölgenin en lüks otellerinden D Maris'te kalan çift, otele gecelik 5 bin TL ödüyormuş. Birlikte tatil yaptıkları Instagram paylaşımlarıyla da ortaya çıkan çift, iş yorgunluğunu birlikte atıyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Ayşegül Çınar: Sevgilim beni tehdit etti