Ahu'nun babası konuştu

Cem Yılmaz'dan boşanan Ahu Yağtu sessizliğe bürünürken, babası Neşet Yağtu ünlü komedyeni suçladı: “1.5 yıl önce kızı mutlu etmez demiştim, söylediklerim aynen çıkıyor

A A

Cem Yılmaz’dan boşanan Ahu Yağtu sessizliğe bürünürken, babası Neşet Yağtu ünlü komedyeni suçladı: “1.5 yıl önce kızı mutlu etmez demiştim, söylediklerim aynen çıkıyor.”

2012’NİN mart ayında sürpriz bir kararla evlenen Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu, 2014’e bekar girdi. Bir çocukları bulunan çift, geride bıraktığımız yılın son günü hakim karşısına çıktı ve evliliklerini anlaşmalı olarak noktaladı.

Yağtu, duruşmanın hemen ardından oğlu Kemal’i de alıp evden ayrıldı. Başka bir eve yerleşen ünlü manken sessizliğe bürünürken, babası Neşet Yağtu damadını suçladı. Evliliğin Cem Yılmaz yüzünden yürümediğini öne süren baba Yağtu,

“1.5 yıl önce verdiğim röportajlarda da söylemiştim ‘Cem kızı mutlu etmez’ diye. 20 aydır da kendileriyle görüşmüyorum. Şimdi söylediklerim aynen çıkıyor” dedi.

Cem Yılmaz’ın boşanmak için Ahu Yağtu’ya üç daire, lüks bir cip ve oğlu Kemal için aylık 15 bin lira nafaka verdiği öne sürüldü, ancak ünlü komedyen iddiayı yalanladı. Çiftin yakın çevresindekiler ise Yılmaz’ın Yağtu’ya sadece iki ev verdiğini söylüyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER 'Meryem'e üzülüyorum'