Aile boyu süper kahraman oldular

Dünyanın en zengin ve ünlü kadınlarından biri olan Kylie Jenner hayatını neredeyse sosyal medyada yaşıyor. Kylie son olarak sevgilisi ve kızının babası Travis Scott'un doğum günü için ilginç bir sürpriz yaptı ve tabii ki bu sürprizi takipçileriyle paylaşmaktan geri durmadı...

27 Nisan 2019, Cumartesi 08:40
A A

Dünyanın en tanınmış ailelerinden birine mensup olan, ünü ve servetini her geçen gün artıran Kylie Jenner tüm hayatını neredeyse kameralar önünde geçiriyor.

Rapçi Travis Scott'la birlikte olan Kylie Jenner sevgilisiyle bir kavgalı bir barışık. 1 yaşını yeni geçen Stormie asında bir kızları olan çift geçtiğimiz ay aldatma söylentileri yüzünden zor günler geçirmişlerdi.

Kylie Jenner bu söylentilerin üzerinde çok durmadı ve her fırsatta sevgilisi ve kızıyla mutlu aile pozları vermeye devam etti.

Bu pozların sonuncusuysa Kylie'nin dün sevgilisi için düzenlediği sürpriz doğum günü partisinden. Tüm dünyanın beklediği Avengers Endgame filminin vizyona girdiği gün yapılan partinin teması da bu filmden.

Travis Scott'u ve küçük kızı Stormie'yi filmdeki kahramanlar gibi giydiren Kylie kendisi de kostüm giymiş. Kylie Jenner Kaptan Marvel, Stormie Thor ve Travis Scott ise Demir Adam rollerine bürünmüşler.

Özellikle Thor kostümü giymiş ve elinde çekiciyle dolaşan Stormie sosyal medyada büyük sempati toplamış durumda.

Kylie Jenner'ın kardeşi Kendall Jenner da aynı gün tüm ailenin bir arada olduğu mutlu bir fotoğraf paylaşarak adeta birlik ve beraberlik mesajı vermiş, zaman zaman ayyuka çıkan "aile içi kavgalar oluyor" dedikodularına son noktayı koymuş gibi...

Sıradaki haber yükleniyor...