Ajda Pekkan hakkında yakın arkadaşlarından şaşırtan yorum

Ajda Pekkan'a en yakın arkadaşlarından iki ünlü isim, "Ajda'ya cennette de para lazım. Hala çalışıp bir kuruşun bile hesabını yapıyor", şeklinde şok bir yorumda bulundu. Bu olayı Takvim gazetesinden Ufuk Özcan köşesine taşıdı. İşte o yazı...

23 Aralık 2019, Pazartesi 13:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Türkiye'nin önde gelen sanatçıları arasında yer alan ve benim de her zaman büyük hayranlıkla dinlediğim isim olan Ajda Pekkan'ı 7'den 70'e sevmeyen yoktur. Yaşına rağmen güzelliği ve albümleri ile genç nesile örnek olan Süperstar'a en yakın arkadaşlarından iki ünlü isim, şok bir yorumda bulundu.

Ajda Pekkan için demediklerini bırakmadılar

Ajda Pekkan için demediklerini bırakmadılar

Önceki gün İstinye'de Masa Restaurant'ta arkadaşlarımla otururken, arka masamda da iki ünlü isim vardı. Bu iki hanımefendi Ajda Pekkan'ın en yakın arkadaşları arasında yer alıyor. Hanımefendiler, oturdukları andan kalkana kadar dedikodunun dibine vurdu. Hatta yakın arkadaşları oldukları halde Ajda Pekkan için de demediklerini bırakmadılar.

'Sahte dostlar dedikodu yapar, gerçek dostlar ise seni korur'

'Sahte dostlar dedikodu yapar, gerçek dostlar ise seni korur'

Fakat sizle sadece söyledikleri son cümleyi paylaşıyorum:


"Ajda'ya cennette de para lazım. Hala çalışıp bir kuruşun bile hesabını yapıyor" Bu sözleri duyduktan sonra atalarımızın şu sözü aklıma geldi:


"Sahte dostlar dedikodu yapar, gerçek dostlar ise seni korur." Ajda da yakında kim dost, kim düşman anlar ne de olsa….

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Atakan Arslan: Babam maddi yardımda bulunmadığım için beni tehdit ediyor