Ajda Pekkan ve Nebahat Çehre arasında sorun mu var?

Ajda Pekkan ve Nebahat Çehre'nin bulunduğu birçok ünlü isim Ömür Sabuncuoğlu'nun kitap davetinde buluştu. Davete yakın arkadaş olan Ajda Pekkan ve Nebahat Çehre'nin arasındaki mesafe damga vurdu

25 Nisan 2018, Çarşamba 16:04
A A
Ajda Pekkan ve Nebahat Çehre arasında sorun mu var?
Gazeteci Ömür Sabuncuoğlu'nun hazırladığı, Türkiye'nin önde gelen sanatçıların ve gazetecilerin kız çocuklarının eğitimi için kaleme aldığı öykülerden oluşan Onlar'ın Öyküsü, kitabının basın lansmanı yapıldı. Birçok ünlünün bir araya geldiği davete yakın arkadaş Nehabat Çehre ve Ajda Pekkan'ın arasındaki mesafe damga vurdu.

Fotoğraf çekimleri için son anda gelen Nebahat Çehre, Ajda Pekkan'ı görmezden gelirken, Pekkan gözlerini Çehre'den ayıramadı. Çekim sonrası bir araya gelen iki ünlü isimin arasındaki mesafeli hareketler dikkat çekti.Muhabirin, "Ajda Pekkan ve Nebahat Çehre, yan yana bir daha gelmez, kısmet olmaz bize. İki muhteşem isim yan yana" demesine Nebahat Çehre, "Teşekkür ederiz ama yormayalım Ajda Hanım'ı" dedi.

Nebahat Çehre'nin bu cümlesi ise aralarında bir sorun mu var iddialarını güçlendirdi.

"ONU ÇOK SEVİYORUM"

Konu üzerine Nehabat Çehre'nin yanına gelen Ajda Pekkan, "Ne isterseniz yapalım, onu çok seviyorum. Benim canım arkadaşım o" dedi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.