AK Partili vekilden 'kürsü hatırası'!

Daha önce Meclis kürsüsüne sadece iki kez çıkan ve onda da birkaç cümle söyleyen AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Yeni, dün Genel Kurul başlamadan kürsüye çıktı ve Meclis'e hitap ediyormuş mimikler yaparak bir arkadaşına fotoğraflarını çektirdi

17 Ekim 2014, Cuma 09:08
A A
AK Partili vekilden 'kürsü hatırası'!

POSTA

Adı Ahmet Yeni... AK Parti’nin 2011’de Samsun’da seçilen 6 milletvekilinden biri. İlahiyat fakültesi mezunu. Bankacılık yapmış. Meclis’in faal isimlerinden değil. Hiçbir komisyonda yer almıyor. 3.5 yılda ilk imza sahibi olduğu kanun teklifi yok. Sözlü ve yazılı soru önergesi de vermemiş. Birkaç kanun teklifinde ortak imzası var. Meclis kürsüsüne çıkan bir isim de değil. Bu yıl sadece 2 konuşma yapmış. İkisi de nisan ayında.

SESİNİ DUYAN YOK


30 Mart yerel seçim sonuçları ve 1 Mayıs İşçi Bayramı’na ilişkin birkaç cümle söylemiş. Kavgacı biri değil. Birkaç sataşma dışında sesini duyan yok. Ahmet Yeni dün TBMM Genel Kurulu’nda çalışmalar başlamadan önce kürsüye çıktı. Ve bir arkadaşı, konuşuyormuş gibi el ve mimik hareketleri yapan Ahmet Yeni’nin fotoğraflarını cep telefonuyla çekti. Kendisi için güzel bir hatıra oldu!

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...