Akıl sağlığı ile endişe yaratmıştı... Kötü haber geldi!

Amerikalı ünlü pop yıldızı Britney Spears hayranlarını yine korkuttu

04 Nisan 2019, Perşembe 13:05 Son Güncelleme:
A A

ABD'li ünlü şarkıcı Britney Spears 2000'li yılların ortalarında eski eşi ve çocuklarının babası Kevin Federline ile sancılı bir boşanma süreci yaşamıştı.

Bu süreçte 37 yaşındaki ünlü pop şarkıcısı bunalıma girmiş ve kendisini alkole ve gece hayatına vurmuştu. Bu sebeple mahkeme iki çocuğu babaları Kevin Federline'e verme kararı almıştı.


Spears'ın teyzesi, kansere yenik düştükten sonra Spears tekrar rehabilitasyona girmiş ve ardından saçlarını kazıtarak tüm dünyada şok etkisi yaratmıştı.

Spears daha sonra uyuşturucu madde kullanımı şüphesiyle birkaç defa daha hastaneye kaldırılmış ve ilerleyen süreçte akıl ve ruh sağlığı eski günlerine geri dönmüştü.

Fakat Britney Spears'tan kötü bir haber daha geldi. Ünlü şarkıcının geçtiğimiz hafta ABD'de bir rehabilitasyon merkezine yattığı ve 30 gün süre boyunca tedavi göreceği ortaya çıktı.

Spears'ın yakın bir arkadaşı, ünlü şarkıcının şu sıralar yalnızca kendisine odaklanması gerektiğini ve babasının hastalığı sebebiyle zor günler geçirdiğini söyledi.

Spears'ın babasının geçtiğimiz haftalarda ameliyat geçirdiği ve ölümün eşiğinden döndüğünü belirten yakın arkadaşı, ünlü şarkıcının babası ile olan bağının son derece kuvvetli olduğunu ve bu sebeple üzüntülü olduğunu belirtti.

Rehabilitasyon merkezinde bir süre tedavi görecek olan Spears için arkadaşı, endişelenecek bir durum olmadığını ve ünlü şarkıcının yalnızca biraz zamana ihtiyacı olduğunu ifade etti.

Öte yandan bu gelişme ile beraber Spears'ın Instagram hesabında paylaştığı 'Kendinize özen göstermeyi sevin. Zihninize. Bedeninize. Ruhunuza. Hepimiz küçük bir 'ben zamanı' için kendimize zaman ayırmalıyız' notu dikkatlerden kaçmadı.


Geçtiğimiz ocak ayında Britney Spears'ın Las Vegas'taki evinde olan ikametini babasının sağlık sorunlaır sebebiyle iptal ettiği haberleri basına yansımıştı.

Ünlü şarkıcının Instagram'da paylaştığı bir notta ise 'Dikkatimi ve enerjimi ailemle ilgilenmeye adıyorum. Çok özel bir ilişkimiz var ve şu sıralar, tıpkı onların da her an benim yanımda yer aldığı gibi ben de ailemle beraber olmak istiyorum. Birkaç ay kadar önce babam hastaneye kaldırıldı ve ölümün eşiğinden döndü. Yaşıyor olduğu için minnettarız fakat önünde onu bekleyen uzun bir süreç var. Şu sıralar dikkatimi ve enerjimi aileme adamak içim zor bir karar vermek gerekiyordu. Umarım hepiniz anlamışsınızdır' yazıyordu.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER 8 soruda İran'da düşen Ukrayna uçağı