Alacak-verecek kavgasında kan aktı

Şanlıurfa'da Bazer ve Bayıltmaz ailelerine mensup kişiler arasında çıkan tartışma, taş, sopa ve bıçakların kullanıldığı kavga dönüştü. Kavgada 8 kişi yaralanırken, 5 kişi de gözaltına alındı

08 Aralık 2012, Cumartesi 23:10
A A
Alacak-verecek kavgasında kan aktı

Olay, saat 21.30 sıralarında Eyüp Nebi Mahallesi Komiser Şakir Caddesi’nde meydana geldi. İddiaya göre Bazer ve Bayıltmaz aileleri arasında devam eden alacak-verecek husumeti tarafların aynı cadde üzerinde karşılaşmasıyla devam etti.

İki grup, cadde üzerinde tartışmaya başladı. Tartışma karşılıklı hakaretlerle büyürken, taş, sopa ve bıçakların kullanıldığı kavgaya dönüştü. Kavgayı gören vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, kavga edenleri güçlükle ayırdı.

Sağlık ekipleri de kavgada yaralanan Halil, Mustafa, Salih Bazer ile Ali, Ercan, Ali, Mustafa ve Abdullah Bayıltmaz’ı ilk müdahaleyi yaptıktan sonra ambulanslarla Şanlıurfa Eğitim Araştırma Hastanesi’ne götürdü.

Kavgaya karışan 5 kişi gözaltına alınırken, olayın yaşandığı Eyüp Nebi Mahallesi’nde yoğun güvenlik önlemi alındı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Ömer ŞULUL-Ömer PINAR/ ŞANLIURFA, (DHA)

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Fotoğraflarla tarihi buluşma