Aldatanların alışkanlık haline getirdiği 10 yalan

Aldatıldığını nasıl anlarsın? Fazla düşünmeye gerek yok, yalanlarından! Aldatan erkek nasıl anlaşılır sorusunun en basit cevabı, aldatan kişinin yalanlarıdır. Tarih tekerrürden ibarettir. O yalanlar milyonlarca erkek tarafından söylendi, milyonlarca kadın tarafından deyim yerindeyse 'yenildi'. Aldatıldığını anlamanın püf noktalarını saymakla bitmez ancak biz bugün yalanlardan gideceğiz.

18 Eylül 2020, Cuma 11:58 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1.'Mehmet arıyor'

1.'Mehmet arıyor'

Erkekler artık uyandı. Önceden sevgililerinin telefonlarını cep telefonlarına kaydetmez, ceplerine herhangi bir yere isimsiz not düşerlerdi. Şimdi durum farklı... Onlar şimdi görüştükleri diğer kızların adını erkek isimleriyle kaydedip, sorunu geçiştiriyorlar.

2.'Özür dilerim'

2.'Özür dilerim'

Size bir tatlı sözü çok gören erkeğiniz, süt dökmüş kedi gibi yanınızdan ayrılmıyorsa, bilin ki bu işin içinde bir iş var. Durumu çakmayasınız diye yapmadığı numaralar kalmayan erkeğiniz, hiç beklemediğiniz bir anda elinde çiçeklerle geliyorsa, sizi yemeğe götürüyorsa ya da ani sürprizler yapıyorsa dikkat edin.

 3.'Gideceğim yer yakın, boş ver arabayı...'

3.'Gideceğim yer yakın, boş ver arabayı...'

Araçları olmasına rağmen, arkadaşlarıyla buluşmaya diye çıkıp "Bir kahve içeceğiz zaten, yakın, aracı almama gerek yok" diyen bir erkek, böylece daha baştan eve geç geleceğinin sinyalini veriyor. Geciktiğinde de, "Taksi bulamadım" ya da "Aracımız kaza yaptı" gibi bahanelerle karşınıza çıkıyorsa, öncesinde de buna benzer davranışlarla sık karşılaştıysanız, tırnaklarınızı göstermenizde fayda var.

 4.'Bizimkilere uğradım, uyuyakalmışım!'

4.'Bizimkilere uğradım, uyuyakalmışım!'

Hiçbir anne, siz aradığınızda yorgunluktan uyuya kaldığını söylemesini rica eden ana kuzusu oğluna, hayır diyemez. Annelerini çapkınlıklarına alet eden erkeklerle baş etmenin en etkili yolu, annesiyle sıkı bir ilişki kurmaktır!


 5.'Şarjım bitti!'

5.'Şarjım bitti!'

İnanmayacaksınız ama erkekler hala bu yalanın altına sığınmaya devam ediyor. Kadınlarsa inanmaya devam ediyor! Cep telefonlarının şarjı eskisi kadar kısa sürede bitmiyor.

 6.'Uçakta yer bulamadım'

6.'Uçakta yer bulamadım'

Hafta içi iş için şehir dışına çıktı, şimdi de hafta sonu için gelemeyeceğini söylüyor, çünkü uçakta ya da otobüste yer yokmuş! İlk bakışta mantıklı gibi görünse de, bu da kuyruklu bir yalan! Hemen uçak ya da otobüs şirketini arayıp, yer olup olmadığını öğrenebilirsiniz...


 7.'Beni anlamıyorsun!'

7.'Beni anlamıyorsun!'

Erkekler bir yanlış yaptıklarında zeytinyağı gibi üste çıkmaya bayılıyor. Biraz sıkıştırın, "Seninle de bir şey konuşulmuyor" gibi kaçamak cümlelere başvuruyorlar. Biliyorlar ki, karşınızda biraz daha konuşurlarsa yaramazlıkları ortaya çıkacak. Onunla konuşmayı bile başaramıyorsanız, üstelik hareketleriyle sizi aldattığından da şüpheleniyorsanız, o erkekte neden ısrar ediyorsunuz? Boş verin.

  8.'Önemli bir şey değildi'

8.'Önemli bir şey değildi'

Buraya kadarki bütün yalanları yediniz. Ama dananın kuyruğu koptu, yakaladınız. Hesap sorma vakti, belki WhatsApp konuşmalarıyla karşısına dikildiniz belki de birkaç fotoğrafla. İlk söyleyeceği yalan, 'Öylesine bir şeydi'. Öylesine idi ya da değil, nihayetinde sizden başkasına bakabildi. 


 9.'Sadece arkadaşım'

9.'Sadece arkadaşım'

E tabii ki sevgilim demeyecek, 'sadece arkadaşım' diyecek. Bu, eşinizin oynayacağı en güçlü kartlarından biri. Ona şunu sorun 'ben bir arkadaşımla bu şekilde konuşsam sen ne hissederdin?'.


 10.'Benim değil, Ahmet'in sevgilisi'

10.'Benim değil, Ahmet'in sevgilisi'

Oynayacağı üçüncü en güçlü kart, suçu arkadaşının üzerine atmak olacak. Tıpkı annenizin ergenlikte cebinizde sigara paketini yakalaması ve sizin 'Ayşe'nin' demeniz gibi. 'Ahmet yakalanmaktan korktuğu için benim telefonumdan yazıştı' diyecek. 


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Aralarında en az 10 yaş fark bulunan 10 ünlü çift