Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel cesur elbisesiyle dikkat çekti

Sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımlarla gündeme gelen şarkıcı Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel, geçtiğimiz aylarda koronavirüsüne yakalanmış ve gördüğü tedavinin ardından tekrar sağlığına kavuşmuştu. Aleyna Tilki’nin annesi olarak tanınan Havva Öztel, sosyal medya sayfasından yaptığı son paylaşımlarla adından söz ettirdi.

20 Ekim 2021, Çarşamba 10:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Aleyna Tilki’nin en az kendisi kadar ünlü annesi Havva Öztel, iddialı pozuyla Instagram’ı salladı. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ve cesur pozlarıyla sık sık gündeme gelmeye devam eden Havva Öztel, Instagram sayfasından son yaptığı paylaşımla gündeme geldi.

Sık sık verdiği iddialı pozlarla dikkat çeken genç anne Havva Öztel son olarak kasığına kadar yırtmaçlı elbisesi ile takipçilerinin karşısına çıktı.

Krem rengi bir elbise tercih eden Havva Öztel, cesur imajıyla dikkat çekti.

Havva Öztel, yaptığı son paylaşımına ise şu notu düştü, “Ve gün bitti. Gece oldu.

Umut yine yarına kaldı... Bir tek kadın değilim ben, çok var bende…  Ha ince belli bardağa konan demli bir çay, ha bir dem kadehte.. 

Her zerremde dem var benim, her yaşanmışlığımda bir tat ve elimden alınan, hiç göremeyeceğim bir gömleğin kokusu. Demin sohbeti var hem, şerefine içilen dostları, sağlığına içilen büyükleri...

Hikayelerim var her sonu bir başlangıç olan, belki de sizin virgülünüzden yakalayacak kadar sizden."

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Aras Bulut İynemli ile Bige Önal barıştı iddiası