Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel'ten duygusal paylaşım

İlk İngilizce şarkısıyla gündem olan Aleyna Tilki kadar annesi Havva Öztel de gündem oluyor. Öztel, son olarak duygu dolu bir paylaşımla kızının doğum gününü kutladı.

28 Mart 2021, Pazar 10:46 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sosyal medyadan her paylaşımı binlerce beğeni ve yorum alan Aleyna Tilki, bu kez annesi Havva Öztel'in paylaşımlarıyla anılıyor. Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel sosyal medyayı aktif kullanan isimlerden biri. Havva Öztel, sosyal medya hesabından Aleyna Tilki'nin doğum gününü kutladı. Tilki'nin annesi Havva Öztel'in görüntüsüne "Ablası gibi" yorumları yağdı.

Havva Öztel kızıyla bir pozunu paylaşarak duygularını paylaştı. Öztel şunları yazdı:

"Hayatımda en anlamlı dediğim iki tarih ve saat var, prenseslerimin doğum günü ve saati. Prenseslerim diyorum onlar sadece anne ve babasının prensesi. Bugün 28.03.2000 Saat:15.15 ilk anne olduğum ve dünyalar güzeli kızımı kucağıma aldığım gün, tarifsiz bir cennet kokusu doldu odam, sevginin bu denli güçlü olduğunu o gün öğrendim. "

'BİRLİKTE BÜYÜDÜK SENİNLE'

'BİRLİKTE BÜYÜDÜK SENİNLE'

"Birlikte büyüdük seninle. Ömrümde ol büyüdüğüm, iyi ki doğdun büyüttüğüm. Gözlerinde huzuru, gülüşünde geçmişin güzelliklerini gördüğüm. İyi ki benim kızım iyikimsin gururum nice güzel yaşlara cennet bahçem seni çok seviyorum Bu beraber olamadığımız ilk doğum günün içim buruk kalbimle yanındayım kızım, iyi ki doğdun kızım."


21 yaşındaki şarkıcı, geçtiğimiz yıl Kalamış'ta babası Mehmet Tilki'ye çiçekçi dükkanı açmıştı. Annesi Havva Öztel için kolları sıvayan Tilki, annesine ticarete atılması için destekte bulundu.


Havva Öztel, spor giyim markası kurup üretime başladı. Anne ve babasına verdiği destekle takdir toplayan Tilki de "Böyle evlat dost başına" dedirtti.

Son yıllarda yıldızı parlayan Aleyna Tilki, sesi ve sahne performansıyla büyülüyor. Sosyal medyadan her paylaşımı binlerce beğeni ve yorum alan Aleyna Tilki, bu kez annesi Havva Öztel'in paylaşımlarıyla anılıyor.

Havva Öztel sosyal medya paylaşımlarıyla kızı Aleyna Tilki gibi binlerce yorum ve beğeni alıyor. Havva Öztel, genç görünümü ile sosyal medyada 'Kim anne kim kız belli değil' dedirtiyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada dünyadan magazin (28 Mart 2021)