Aleyna Tilki'nin annesi, kızını film karakterine benzetti

Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel, kızını dünyaca ünlü Hint filmi 'Süperstar'daki 'Insu' karakterine benzetti. Öztel, "Insu da tıpkı benim kızım gibi hayal etti başardı" dedi.

24 Nisan 2020, Cuma 12:10 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Genç popçu Aleyna Tilki'nin annesi önceki akşam film izlediği anları takipçileriyle paylaştı.

Hint sinemasının dünyaca ünlü filmi 'Süperstar'ı seyreden Havva Öztel, büyük bir tutkuyla şarkıcı olmak isteyen Insu isimli bir kızın öyküsünü anlatan filmden çok etkilendi.


Takvim'in haberine göre; başrolünde Aamir Khan'ın yer aldığı filmi izlerken "Bana tanıdık" geldi diyen anne Öztel, kızı Aleyna'yı zorluklarla mücadele ederek şöhret olan 'Insu' karakterine benzetti.

'Tıpkı benim kızım gibi hayal etti başardı'

'Tıpkı benim kızım gibi hayal etti başardı'

Havva Öztel, sosyal medya hesabından filmden bir kareyi yayınlayarak "Insu da tıpkı benim kızım gibi hayal etti başardı" dedi.

Kızının kariyerinde attığı adımlarla yakından ilgilenen Öztel, zaman zaman yaptıklarıyla gündeme geliyor.

'Önce Demet denen teyze, şimdi Aynur Aydın'

'Önce Demet denen teyze, şimdi Aynur Aydın'

Son olarak sosyal medya hesabından bir takipçisine çıkışırken, "Fake hesaplar çok sıkmadı mı? Nedir bu sizdeki bu Aleyna kıskançlığı anlamıyorum. Önce Demet denen teyze, şimdi Aynur Aydın. Çok komiksiniz. Aleyna hiçbirinizi takmıyor. İstediğiniz kadar yazın, karalayın. Başarıya devam, siz de kudurmaya devam" demişti.


Bu mesaj Demet Akalın'a iletilmiş ve Akalın da "Teyze mi? Kendisi nedir anlamadım. Aleyna'nın bundan haberi var mı acaba?" yanıtını vermişti.

Ardından konuya açıklık getiren Akalın, “Sıkıntı ve sorun yok. Aleyna ile konuştum, problem yok” dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Cem Yılmaz karantina günlerini anlattı