Alfa kadınların erkeklerden beklediği 11 şey

Kendine güvenen ve kendi ayakları üzerinde duran kadınlar alfa kadındır. Akrabaları olan Amazon savaşçılarını bir kenara bırakacak olursak, modern alfa kadını hayatında bir erkeğe ihtiyacı olduğunu bilir. Böylesine güçlü bir kadınla dengeli ve uzun süreli bir ilişki kurmak isteyen erkeklerin ise bilmesi gereken bazı püf noktalar var. Alfa kadınlarının bir erkekten beklediği 11 şey...

23 Haziran 2021, Çarşamba 15:36 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

1- HAREKETLİ BİR YAŞAM

Alfa kadın hareketi sever. Asla arkada kalanı beklemez. Bir erkeğin yapması gereken ise onun hızına uyum sağlamaktır.

2- BAĞIMSIZLIK

Alfa kadın, finansal ve psikolojik olarak bağımsız olan erkeklerden hoşlanır. Sağlıklı bir egosu, kendi görüşü, hobileri ve dostları olmalı. Bu erkek onunla yan yana yürümeli, önünden veya arkasından değil!

3- POZİTİFLİK

Başarı, güçlü bir kadının inancıdır. Alfa kadın etrafındaki herkesi neşelendirmeye çalışır ve karşılığında aynısını ister. Hedeflerine ulaşabilmesi için pozitif konuşmalara ihtiyacı vardır.

4- ÖZGÜRLÜK

Güçlü kadınlar özgürlüklerine son derece düşkündür ve buna saygı duyan erkeklere ihtiyaç duyarlar. Kısıtlanmaya dayanamazlar ve buna izin vermezler.

5- YAPICI ELEŞTİRİ

Alfa kadın, hata yapmak üzereyse birinin doğru şekilde onu uyarmasını ister.

6- MEYDAN OKUMA

Alfa kadınlar meydan okumayı sever. Partnerleriyle entelektüel, fiziksel ve duygusal olarak rekabet etmek isterler. Aksi halde çok sıkılırlar.

7- SUÇ ORTAĞI

Güçlü bir kadın için zor zamanlarda en iyi destek aslında onunla bir şeyler yapmaktır. Alfa kadının hedefine saygı duymalı ve bu hedefe birlikte ulaşmaya çalışmalısınız.

8- MİZAH ANLAYIŞI

İyi bir mizah anlayışı alfa kadın için önemlidir. Her zaman ciddi olmak ve stresli olmak onlara göre değil.

9- SEVGİ

Alfa kadınları her ne kadar bağımsız ve hırslı olsalar da sevgi onlar için önemlidir. Sevilmek ve mutlu olmak isterler.

10- GÜVEN

Alfa kadının da korkuları, umutları ve hayalleri vardır. Bu nedenle onları anlayan güvenilir erkeklerin hayatında olması son derece önemli.

11- YENİ UFUKLAR

Alfa kadınları da her şeyi bilemeyeceğinin farkındadır. Yeni bir şeyler öğrenmek, kendilerine bir şeyler katmak isterler. Bu nedenle partnerlerinin yetenekli olması onları etkiler.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Doğru giden bir ilişkinin 10 işareti