Algı Eke'nin ayna selfie'si sosyal medyayı salladı

Son olarak Hizmetçiler dizisinde rol alan Algı Eke, paylaştığı fotoğraf ile sosyal medyayı salladı. Güzel oyuncunun ayna selfie'si takipçilerinden tam not aldı.

17 Ekim 2021, Pazar 11:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

2008 yılında yayınlanan 'Baba Ocağı' adlı oyunculuğa başlayan Algı Eke, son olarak ekran hayatı kısa süren 'Hizmetçiler' dizisinde rol aldı.

Uzun bir süredir ekranlara ara veren Algı Eke, Instagram hesabından paylaştığı ayna pozuyla hayranlarından tam puan aldı.


Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ve paylaşımlarıyla gündem olan güzel oyuncu, beyaz gömleğiyle verdiği poza "Yoga zamanı" notunu düştü.


Kendisi gibi oyuncu İnan Ulaş Torun ile 2017 haziran ayında evlenen Algı Eke, geçtiğimiz yıl boşandı. Resmi boşanma sonrası ilişkilerine ikinci bir şans vermeye karar veren çift, ilişkiyi sürdürememiş ve tamamen bağlarını kopardı.


Özel hayatını gözlerden uzak yaşayan Algı Eke, aylar önce Zeynep Ocak'ın YouTube'da yayınlanan programına konuk olmuş ve herkesi şaşırtan itiraflara imza atmıştı.


Algı Eke, "Sadece iki kişinin bildiği bir yasak aşk yaşadın mı?" sorusuna, "Evet yaşadım. İğrenç de bir şeydi. Çok ağrılı bir şey. Keşke onu ve kendimi böyle bir duruma sokmasaydım."


"Haz ve adrenalinden başka getirdiği hiçbir şey yok. Duygusal olarak seni çok çökerten bir şey. Şimdi öyle bir durum başıma gelse hiç yaşamamayı tercih ederim. Artık o konularda kendimi eğittim."


'MANTIĞIM BİTİYOR'

'MANTIĞIM BİTİYOR'

"Sancılı ilişki istemiyorum. Aşk girince benim aklım uçuyor. Hele 3-6 ay arası kayıp. Mantığım bitiyor, devreden çıkıyor. Ama inşallah artık öyle olmaz" demişti.Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Semiha Yankı evinde uğradığı cinsel saldırıyı gözyaşlarıyla anlattı