Ali Erkazan'dan çok konuşulacak açıklama: Levent Ülgen'i hayatım boyunca affetmeyeceğim!

Ali Erkazan 'En Son Babalar Duyar' adlı yapımda rol aldığı ve "Onu diziye ben aldırdım" dediği Levent Ülgen hakkında çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. İşte ünlü oyuncunun açıklamaları...

17 Kasım 2021, Çarşamba 15:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ali Erkazan, tv8'de ekranlara gelen "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" programına konuk oldu. Usta oyuncu, sunucuların "Bir daha asla çalışmam dediğiniz bir isim var mı?" sorusuna cevap verdi. Komedi türündeki ‘En Son Babalar Duyar’ dizisinde damadı rolünü canlandıran Levent Ülgen'in nankörlük ettiğini dile getiren 69 yaşındaki sanatçı, meslektaşı hakkında şu ifadeleri kullandı:

'NANKÖRLÜĞÜNDEN ÖTÜRÜ...'

'NANKÖRLÜĞÜNDEN ÖTÜRÜ...'

"Nankörlüğünden ötürü, beni satmasından dolayı hayatım boyunca affetmeyeceğim Levent Ülgen vardır, bir daha hayat beni onunla hiçbir zaman karşı karşıya getiremez..."


"En Son Babalar Duyar dizisi vardı. Onu diziye aldırdım, parasını da şartlarını da ben konuştum. Çünkü teklifi ben yaptım! Kendisini Ankara Sanat Tiyatrosu’ndan tanırım, aynı düşünceleri paylaşan insanlardık..."


"Bir tesadüf karşılaşma sonucu proje dahil oldu. En Son Babalar Duyar dizisine bir damat aranıyordu. Levent’i lokantada gördüm, teklifte bulundum. ‘Abi sen tamam diyorsan ben hazırım’ dedi..."


"Hemen yetkilileri aradım, her şeyi ben konuştum. Levent'e nasıl oynaması gerektiğine kadar anlattım. Role nasıl hazırlanması gerektiğini anlattım..."


"Yöneticiler sözleşmemizde yazan maddeleri karşılıyordu ama çalışanlar paralarını almaktan zorlanıyorlardı. Biz devreye girdik, yapımcıyla biraz sıkıntılar yaşadık. Birol Güven kuyumuzu kazmış, Ayşegül ve beni ekarte etmenin yollarına başvurdu..."


"Levent Ülgen ile Metin Coşkun, Birol’a hizmet etti. ‘Ayşegül Abla ile Ali Abi olmadan dizi olur mu?’ demediler. Birol ‘Biz Ali Abi ve Ayşegül Hanım’la anlaşamayabiliriz onlar olmadan devam eder misiniz?’ diye soruyor..."


"Bunlar da yapımcıya ‘Biz devam ederiz’ karşılığını veriyorlar. Birol da hikâyeyi damadın üzerine çevirip bizi ekarte etti. Bunlar da ona hizmet ettiler."


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sadakatsiz'in Derya'sı Özge Özder'den erken doğum açıklaması