Alişan ve Buse Varol bebek heyecanı yaşıyor: Buse Varol hamile!

2018 yılında oyuncu Buse Varol ile nikah masasına oturan Alişan, 2019 yılında oğlu Burak’ı kucağına almıştı. Alişan ve Buse Varol çifti ikinci kez bebek heyecanı yaşıyor.

19 Haziran 2020, Cuma 11:15 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Alişan bugün 44. yaşına bastı. Yakın dostları Alişan'ın doğum gününü sosyal medyada kutladı. Eşi Buse Varol'un ikinci kez hamile olduğu iddialarını yalanladı ancak Okan Kurt'un paylaşımı ele verdi.

Alişan'ın doğum gününü kutlayan Okan Kurt, sosyal medya hesabından şu mesajı paylaştı:

Doğum günün kutlu olsun Alişan Bey, sen 65 olunca Burki 20 yaşında olacak inşallah. Sana bu yaşın daha da olgunluk getirdi, bugün onu hissettim. Yeni yaşında ikinci evladın sana en büyük hediye, Rabbim evlatlarını ve güzel kalpli eşini sana bağışlasın. Sözünü tut bu arada ayakkabı sözün var bana 47 numara..


Okan Kurt'un doğum günü paylaşımına Alişan şu yorumu yaptı:

İnşallah Okan’ım. Birlikte nice güzel yıllarımız olsun sağlıkla...Ben 65 olacağım ama 40 görünümlü!


Alişan'ın doğum gününü kutlayanlardan biri de yakın arkadaşı Demet Akalın'dı.

Bir gençlik, bir ömür, bir kardeş, bir dost... İyi ki doğdun brom, kankam, kardeşim. Hep güzel haberler olsun hayatında güzel ailenle.


Demet Akalın'a cevap veren Alişan:

Yaaa... Teşekkür ederim o kadar güzel yazmışsın ki. İnşallah hep birlikte daha nice güzel haberler, nice güzel şeyler yaşayacağımız bir ömür nasip etsin Allah’ım! Kardeşim... Aminnnn, aminnnn, aminnn.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sermiyan Midyat: Çok ağrıma gidiyor