Alişan ve Tan Taşçı'dan düeti hüzne boğdu

Kardeşi Selçuk Tektaş'ın vefatıyla tarifsiz bir acı yaşayan şarkıcı Alişan ile meslektaşı Tan Taşçı, Minsk’te ‘Mutlu Ol Yeter’ parçasını birlikte söyledi. İkilinin yaptığı düetle konser salonunu hüzün kapladı.

31 Ağustos 2021, Salı 10:03 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Belarus’un başkenti Minsk’teki Double Tree by Hilton Otel & Casino, hafta sonu iki ünlü ismin konserlerine ev sahipliği yaptı. Tan Taşçı, cumartesi günü verdiği konser sonrası şehirde gezmek için kaldı ve önceki akşam da Alişan’ın konserine dinleyici olarak katıldı. Vefat eden kardeşi Selçuk Tektaş’ın 40 mevlidini yaptıktan sonra işe gittiği Minsk’teki konserinde duygusal anlar yaşayan Alişan’ın yardımına meslektaşı Tan Taşçı yetişti.


'YEĞENLERİM İÇİN HEDEFLERİM VAR'

'YEĞENLERİM İÇİN HEDEFLERİM VAR'

Alişan, "Yeğenlerim için hedeflerim var. Onlar için daha çok çalışıp geleceklerini iyi planlamam lazım. Tabii önce sağlık diliyorum herkese" dedi.


Sahnede buluşan ikili, birlikte ‘Mutlu Ol Yeter’ şarkısına düet yaptı. Salonda yaşanan duygu dolu anlar, oryantal Didem’in sahneye çıkmasıyla yerini eğlenceye bıraktı.


Kardeşi Selçuk Tektaş'ın çocukları Eyşan ve Ceylan'ın çok fazla etkilenmemesi için sık sık onlarla vakit geçiren Alişan, geçtiğimiz günlerde Etiler'de görüntülenmişti.


Alışveriş turuna çıktığı yeğenlerinin ellerini bir an olsun bırakmayan ve onlarla birçok mağaza gezen 45 yaşındaki şarkıcı, sonrasında elektrikli scooter almıştı.


Yaklaşık iki bin TL'lik alışveriş yapan Alişan, muhabirlerden soruları kabul etmeyerek, "Arkadaşlar başka zaman, şimdi olmaz" diyerek, yeğenlerinin yanında konuşmak istememişti.

Eliz ve Burak adında iki çocuğu olan ünlü sanatçıyı yeğenleriyle birlikte görenler, "Kardeşinin emanetlerine sahip çıkıyor" yorumunda bulunmuştu.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ferhan Şensoy'un kızı Müjgan: Babam uçtu göklere