Alışveriş Radarı (15-21 Mart 2021)

Haftanın son gününden herkese merhaba. Geçtiğimiz hafta boyunca neler alışveriş radarına takıldı? Hep birlikte bakalım... Elif Bayram/ @elif.bayram@posta.com.tr

21 Mart 2021, Pazar 10:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
BEBEK ÜRÜNLERİ SERİSİ

BEBEK ÜRÜNLERİ SERİSİ

‘Hayata Dokun’ sloganıyla en doğal ve sağlıklı içerikleri formülize eden DeepFresh, yeni Probiotics Bebek Ürünleri Serisi ile anne ve babalara sağlıklı bir dokunuş sunuyor. İçeriğinde probiyotiklerden elde edilen peptidlerin yer aldığı ürünler bebeklerin hassas cildini korurken aynı zamanda doğal bir nemlendirme sağlıyor.

HEM MİNİMAL HEM FONKSİYONEL

HEM MİNİMAL HEM FONKSİYONEL

Zamandan bağımsız, uzun yıllar kullanılabilecek ürünler sunan Mozza, tasarımlarında kullandığı minimalist ve fonksiyonel detaylarla hem şık hem de kullanışlı omuz çantaları sunuyor. Geleneksel el işçiliğiyle üretilen, tüm gün boyunca kullanılabilen TRI koleksiyonuyla zamansız bir şıklık sunan marka, gündüz ve gece kombinlerinin vazgeçilmezi olmaya aday.

YENİ KİTAP

YENİ KİTAP

Yaşar Yılmaz’ın kaleme aldığı Anadolu’nun Gözyaşları, büyük çoğunluğu 1830- 1922 yılları arasında Anadolu’nun çeşitli bölgelerinden farklı yöntemlerle yurtdışına götürülmüş, şimdilerde ABD ve Avrupa’daki müzelerde sergilenen tarihi eserlerin bugüne kadar hazırlanmış en kapsamlı envanterini sunuyor.

 SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK OLANAKLARINI GENİŞLETMEYE DEVAM EDİYOR

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK OLANAKLARINI GENİŞLETMEYE DEVAM EDİYOR

Doğadan ilham alan İlkbahar/Yaz 2021 koleksiyonu «Second Nature», şu anda sokaklara ve podyumlara hakim olan daha bol ve pratik sokak stili trendlerini bir dizi daha sürdürülebilir kumaş ve uygulamayla harmanlıyor. Koleksiyonda, atık, su ve enerji kullanımını azaltan Organik Pamuk, Pamuklaştırılmış Kenevir ve Tencel™ içerikli Sustainably Soft gibi sürdürülebilir kumaşlar sunuluyor. Geri dönüşüm de sirküler ürün ve uygulamalara yönelik çabalarımızın bir parçası olarak, gerekli geri dönüşüm programları ve teknolojilerinin bulunduğu noktalarda geri dönüştürülmüş ve geri dönüştürülebilir malzemelerin daha yaygın kullanımı sayesinde ön plana çıkıyor. 

Ve her zaman olduğu gibi Levi’s® Wellthread, % 55 kenevir karışımlı bir kumaşı ve yeni doğal boya tekniklerini lanse ederek daha sürdürülebilir yenilikleri sektöre kazandırmaya devam ediyor. Buna, daha sürdürülebilir bir geleceğe giden yolu işaret etmeye yardımcı olan stratejilerin bir karışımı diyebiliriz.

KAMPANYA

KAMPANYA

Peyman, yine bir ilke imza atarak ambalajlı kuruyemiş pazarında ilk defa araba kazandıran büyük bir kampanya düzenliyor. Çitliyo ailesinin tüm ürün paketlerinden çıkan şifreler ile başvuru yapılan yarışmada şanslı iki kişi, Mini Cooper Countryman ALL4 Signature 2020 model otomobiller kazanacak. İlk çekiliş 24 Haziran, ikinci çekiliş ise 24 Eylül tarihlerinde yapılacak ve iki Çitliyo tüketicisi arabalarına kavuşacak.

DOĞAL VE GÜÇLÜ

DOĞAL VE GÜÇLÜ

Çocukların severek kullandığı Pritt Stick şimdi %97 doğal içerikli formulü ile daha doğal ve çevreci. Doğayı koruyabilmek icinde ambalajı tamamen geri dönüştürülmüş plastikten üretiliyor .

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Alışveriş Radarı (7-14 Mart 2021)