Almanya’da Bulgar Türkü anne ve küçük oğlu bıçakla öldürüldü

Almanya’da Bulgar Türkü anne ve küçük oğlu bıçakla öldürüldü

Almanya’nın Detmold şehrinde Bulgaristan Türkü 24 yaşındaki anne ve 6 yaşındaki oğlu bıçaklanarak öldürüldü

14 Eylül 2017, Perşembe 10:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Almanya’nın Detmold şehrinde yaşayan 24 yaşındaki Hatice Bayram ve 6 yaşındaki oğlu Ahmet Bayram, 53 yaşındaki komşuları Thomas Tünnermann adlı Alman tarafından bıçaklanarak öldürüldü. Detmold polis yetkilileri, olay sonrası kaçan katil zanlısının her yerde arandığını belirterek, vatandaşların dikkatli olmalarını istedi.


İKİ GÜNDÜR HABER ALINAMIYORDU
 

Polis, iş yeri sahibinin Hatice Bayram’dan iki gün haber alamayınca evine gittiğini ve korkunç olayla karşılaştığını açıkladı. Binada yapılan incelemede bodrum katında kan izlerine rastlandığı belirtildi. Olayı araştıran Başsavcı Christopher Imig, "Genç bir anneyi ve altı yaşında bir çocuğu öldürmenin bir gerekçesi olamaz. Bu hunharca işlenmiş bir cinayet" dedi.


ZANLI 2005 YILINDA DA CİNAYETE TEŞEBBÜSTEN YATMIŞ


Bulgaristan Türklerinden olduğu belirtilen Hatice Bayram’ın yaklaşık altı aydır bir Türk işletmesinde çalıştığı belirtildi.  

Katil zanlısının 2005 yılında cinayete teşebbüsten 8 yıl hapis cezası aldığı ve bu cezanın 6 yılını cezaevinde çektiği belirtilirken, öldürülen kadın ve katil arasında nasıl bir bağ olduğu ise araştırılıyor.
 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Trump’a kötü haber! Yeni dava açıldı