Amazon hırsız kovalayan drone’unu duyurdu

Amazon hırsız kovalayan drone’unu duyurdu

Amazon, ev güvenlik sistemlerine bir yenisini daha ekledi. Always Home Cam adlı ürün, hırsızları evden uzaklaştırabiliyor. Kullanıcılar aynı zamanda akıllı telefonlarıyla drone'u uzaktan kontrol edebiliyor.

25 Eylül 2020, Cuma 13:46 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Amazon, Always Home Cam adlı drone’unu duyurdu. Cihaz, önümüzdeki yıla kadar satışa çıkmayacak. Ancak şirket, kameranın size evinizde olup biten her şeye ilişkin bilgi verdiğini belirtti.

Always Home Cam, tek bir noktaya sabitlenen statik güvenlik kameralarının aksine kompakt, hafif ve otonom uçuş desteği sağlayan bir iç mekan drone’una entegre edildi.Bir hırsız evden içeri girdiğinde güvenlik sistemi devreye giriyor ve ev sahibi hemen kontrol etmesi için Always Home Cam'ı gönderiyor.  Ev sahibi, cihazı akıllı telefonuyla kontrol ederek evin içinde sanal bir gezinti gerçekleştirebiliyor. Dikkatsiz hırsız ise "kompakt, hafif, otonom uçan iç mekan kamerasını" görür görmez kaçıyor.

Amazon, ürünün ne kadar gürültülü çalıştığına dair bir bilgi vermedi. Ring Always Home Cam gelecek yıl piyasaya çıkacak.


;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 2020’nin En İyi Astronomi Fotoğrafçısı Yarışması'nın kazananları belli oldu