Amerika'yı vuran Irma Kasırgası, Acun Ilıcalı'yı da etkiledi

Amerika'nın güneyini vuran Irma Kasırgası, Acun Ilıcalı'nın Brezilya'da yapacağı programın geç başlamasına neden oldu. Kasırga, Acun Ilıcalı'nın işlerini aksattı

14 Eylül 2017, Perşembe 09:23
A A
Amerika'yı  vuran Irma Kasırgası, Acun Ilıcalı'yı da etkiledi
Amerika'nın güneyini vuran Irma Kasırgası'ndan Acun Medya da nasibini aldı. Acun Ilıcalı ve ekibi, ocak ayından itibaren Brezilya'da yayınlanacak 'Exathlon' yarışmasının çekimlerine 12 Eylül'de başlayacaktı; ancak kasırga Dominik'i de etkileyince çekimlere başlanamadı.


Irma Kasırgası milyarder Richard Branson'ın adasını bakın ne hale getirdi!Miami'deki ünlüler Irma'dan zarar görmedi


ÇEKİMLER 10 GÜN ERTELENDİ

Miliyet Cadde Yazarı Ali Eyüboğlu bugünkü köşesisinde Amerika'nın güneyini vuran Irma Kasırgası'ndan Acun Medya'nın da etkilendiğini yazdı:

Amerika'nın güneyini vuran Irma kasırgasından Acun Medya da nasibini aldı. Acun Ilıcalı ve ekibi, ocak ayından itibaren Brezilya'da yayınlanacak 'Exathlon' yarışmasının çekimlerine 12 Eylül'de başlayacaktı. Ilıcalı, Dominik'teki çekimlere start verdikten sonra Fransa'ya geçip, ünlü sahil kasabası Saint Tropez'de Şeyma Subaşı'yla dünyaevine girecekti. Ancak Irma kasırgası, sadece Güney Amerika'yı değil, Dominik'i de vurdu. O yüzden Acun Medya ekibi Brezilya için çekeceği 'Exathlon'un çekimlerini 10 gün ertelemek zorunda kaldı. Bu yüzden Acun Ilıcalı, 19 Eylül'de 300 kişinin katılacağı Akdeniz sahilinde yer alan beach'teki düğünden sonra soluğu Dominik'te alacak.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Mesut Özil'in sevgilisi oyuncu Amine Gülşe müjdeyi verdi