Amerika'yı vuran kasırga yüzünden, Mahsun Kırmızıgül ve eşi sokakta yatmış

Arkadaşlarının doğumu için eşiyle Amerika'ya giden Mahsun Kırmızıgül felaketi yaşadı. Canını zor kurtaran şarkıcı, eşiyle sokakta kalmış

14 Eylül 2017, Perşembe 09:59
A A
Amerika'yı vuran kasırga yüzünden, Mahsun Kırmızıgül ve eşi sokakta yatmış
Amerika'yı vuran Irma Kasırgası Karayipler'den sonra Miami'yi de yıktı geçti. Kabusu yaşayanlardan biri de Mahsun Kırmızıgül ile eşi Ece Binay oldu.

KALDIKLARI OTEL TAHLİYE EDİLMİŞ

Mahsun Kırmızıgül ve eşinin Miami'de başına gelenleri, Cengiz Semrcioğlu köşesinde yazdı. Cengiz Semercioğlu'nun yazısı şöyle:

"Mahsun ve eşi, bir arkadaşlarının doğumu nedeniyle Miami'ye gidiyor, tam da Irma Kasırgası'ndan 3-4 gün önce...Güvenli bir otele yerleşiyorlar... Irma tehlikesi ortaya çıkınca otel yönetimine güvenip bir şey olmaz diyorlar... Ancak bir gün öncesinde otelin tahliye edilmesi kararı veriliyor.


Amerika'yı vuran Irma Kasırgası, Acun Ilıcalı'yı da etkiledi


KIZLARINI İSTANBUL'DA BIRAKTIKLARI İÇİN ŞÜKRETMİŞLER

Mahsun'la eşi yaklaşan fırtına öncesinde adeta Miami'de sokakta kalıyorlar. Hiçbir otel almıyor, alanlarda da yer yok... Kuzeye kaçmak için araçlarına benzin almaya gidiyorlar, istasyonlarda benzin yok. Arkadaşlarının doğum yapacağı hastanenin rezidansında kalalım diyorlar... İmkansız... Hatta hastane bile tahliye ediliyor, size bu koşulda doğum yaptıramayız diye arkadaşlarını da tahliye ediyorlar. Bir yolunu bulup kuzeye doğru yola çıkıyorlar. Miami'nin biraz dışına çıktıklarında da hiçbir yer bulamıyorlar sığınacak. Fırtına yaklaşıyor bir yandan...

''Aracınızla otoparka sığının, geceyi orada geçirin" diyorlar, kapalı otoparklarda bile tek yer yok... Kuzeye Tampa'ya doğru kaçmaya çalışıyorlar... Sonunda torpille, birilerini devreye sokarak kuzeyde bir yerlerde bir otel bulmayı başarıyorlar... Irma'yı da sonunda kazasız belasız atlatıyorlar. 5-6 güne yayılan bu kabusta tek şükrettikleri ise kızları Lavin'i İstanbul'da bırakmaları oluyor... Kızlarını annelerine bırakan Mahsun-Ece çiftinin arkadaşlarının nerede ve nasıl doğum yaptığını ise öğrenemedim…"

İşte Amerika'yı sarsan felaketten kareler;

Sıradaki haber yükleniyor...